Кое столче ще ми свърши работа

  • 1 463
  • 22
  •   1
Отговори

Анкета

Чудя се кое стлоче да си взема, за да е достатъчно полегнало, за да го ползвам от другия месец?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 08 юли 2006, 12:31

  • Мнения: 4 428
Мами, искам да ползвам столче за хранене от другия месец, в най-легналото положение, защото почваме пюретата и ще ми е най-удобно.
Първо бях за Чиполино. Но сега, като гледам, че това има 3 позиции на облегалката се чудя дали то няма да ми свърши по-добра работа Rolling Eyes Лошото е, че Кама http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1377 няма колелца и не му се регулира височината, но пък Чиполиното http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1555 има 2 позиции на облегалката и не се сгъва, което значи, че постоянно ще ми заема място.

Мами, помогнете ми да реша newsm78 Просто повече пари не ми се дават за столче, иначе цях да си взема Пег-Перего - http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1862

Благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 12:42 от veselina_s_p

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Колелцата са много важни според мен.Ние взехме Чико,но беше ебз колелца,та издържах един ден и го върнахме./сменихме го за фишер прайс/Постоянно трябваше да го вдигам,понеже не се храним на едно място,а и понякога оставям малкия да стои вътре да си играе на таблата.
Тъй че от тези двете съм за Чиполино-то.

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 12:55 от isaikova

# 2
  • София
  • Мнения: 8 272
Чиполиното http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1555
+:
цена функции оптимално
колела
променя се  височината на седалката на стола с приплъзване (6 позиции), спокойно може да го оставиш на най-ниската без да ти се метне от високо детето
мясттото за багаж е по-голямо
предпазител между ктачетата,
допълнителна табла
колани и на раменцата (това от тази година)

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
мисля че Чиполиното е по функционално.Смяната на височината е от значение,както и колелцата както са ти писали по горе!

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Изобщо не се колебай, ама изобщо.
Чиполиното се сгъва, кой ти каза, че не се сгъва, имам го същото
Колелетата са много важна подробност.
Чиполиното е доста по-стабилно столче от другото.
Иначе Пег Перегото е Супер просто, но парите са му доста, да не кажа доста много.
Чиполиното е перфектен вариант просто.
Кам ми се вижда доста, доста по-нестабилно.
Хайде да се похвалиш после, и взимай Чиполино-то.
Няма да сбъркаш изобщо
 за сгъването на Чиполиното, отсрани има две червени копчета, натискаш ги и столчето се прибира.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Иначе Пег Перегото е Супер просто
И как стигна до този извод?! Имаш ги и двете и си направила сравнение ли между двата стола?!  newsm78 ...интересно ми е.....  newsm78  Аз имам  ПегПерего и не ми се струва "супер просто", ама щом казваш..."Разказвай ми, слушам те..." както се пееше в една песен... и с най-добри пожелания от мен!!!

veselina_s_p, хубаво е наистина хем да може да се сгъва, хем да има колелца, няма ли някакъв друг вариант за стол в тази ценова категория?  newsm78
Просто незнам кое от двете неща е по-приоритетно да имаш... newsm78 newsm78 newsm78

# 6
  • Мнения: 3 760
Чиполиното!  Peace

# 7
  • Мнения: 3 116
Ние имаме Чиполино, столчето се сгъва.
Много е удобно, променя се височина, положение на седалката и има колелца. Има две табли, едната ползвам за храна, другата за игра, че да се знае Simple Smile Добре е обезопасено Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Иначе Пег Перегото е Супер просто
И как стигна до този извод?! Имаш ги и двете и си направила сравнение ли между двата стола?!  newsm78 ...интересно ми е.....  newsm78  Аз имам  ПегПерего и не ми се струва "супер просто", ама щом казваш..."Разказвай ми, слушам те..." както се пееше в една песен... и с най-добри пожелания от мен!!!

veselina_s_p, хубаво е наистина хем да може да се сгъва, хем да има колелца, няма ли някакъв друг вариант за стол в тази ценова категория?  newsm78
Просто незнам кое от двете неща е по-приоритетно да имаш... newsm78 newsm78 newsm78

I кво-ти не си доволна от твоето ли?

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Иначе Пег Перегото е Супер просто
И как стигна до този извод?! Имаш ги и двете и си направила сравнение ли между двата стола?!  newsm78 ...интересно ми е.....  newsm78  Аз имам  ПегПерего и не ми се струва "супер просто", ама щом казваш..."Разказвай ми, слушам те..." както се пееше в една песен... и с най-добри пожелания от мен!!!

veselina_s_p, хубаво е наистина хем да може да се сгъва, хем да има колелца, няма ли някакъв друг вариант за стол в тази ценова категория?  newsm78
Просто незнам кое от двете неща е по-приоритетно да имаш... newsm78 newsm78 newsm78

жалко за парите тогава.
и аз те обичам  bouquet Heart Eyes
много си любезна Heart Eyes  bouquet
а от друга страна е хубаво, че бебе на няма и 2 мес ползва такова столче  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes
  love001

П.П. обиколниците са ви страхотни Peace

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 17:01 от Liorena

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
Peg Perego e супер добро столче Wink

Иначе от др-те 2 - чиполиното!
Това на Сам изглежда супер нестъбилно, а и без колелца и без регулация на височината....а и от това чиполино има доста доволни мами Wink

# 11
  • Мнения: 8 917
Чиполино Peace

# 12
  • Мнения: 7 474
Чиполино!  Peace

# 13
  • Мнения: 4 428
А! Чиполиното се сгъвало, ми тогава проблема ми е решен newsm68 Аз точно заради това много се чудих дали да го взимам. Реших, че не се сгъва, защото никъде не го пише в описанията, а при други столчета си е показано изрично.

Иначе Пег Перегото е Супер просто
И как стигна до този извод?! Имаш ги и двете и си направила сравнение ли между двата стола?!  newsm78 ...интересно ми е.....  newsm78  Аз имам  ПегПерего и не ми се струва "супер просто", ама щом казваш..."Разказвай ми, слушам те..." както се пееше в една песен... и с най-добри пожелания от мен!!!

veselina_s_p, хубаво е наистина хем да може да се сгъва, хем да има колелца, няма ли някакъв друг вариант за стол в тази ценова категория?  newsm78
Просто незнам кое от двете неща е по-приоритетно да имаш... newsm78 newsm78 newsm78

Ти не си ли харесваш Пег-Перегото? Кажи какво му е. Тамън ще се успокоя малко, защото така или иначе ще трябва доста да се понапъна, за да си го взема Mr. Green

# 14
  • Мнения: 8 505
Чиполино thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт