колко време може да продължат болките

  • 797
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте момичета.Аз от няколко дена от събота съм с болки ниско долу-тъпа и постоянна болка.Ужасно е.Ходих в събота вечер в Шейново -нямам контракци и и разкритие.било от разтягането на матката и било нормално.Изписаха магнерич и но-шпа.Да ама за мен не е нормално да ме боли а и не мога да търпя на болка.Неделя и понеделник беше добре но вчера цял ден и вечер неможах да си намеря място.Днес ходих при докито -биха ми инжекция но-шпа и папаверин но ако не ми минело до понеделник ще трябва да влизам в болница.якой имал ли е такива болки? И за колко време ви мина? Не ми се влиза в болница но ако се наложи ще трябва.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Ми аз имах такива болки и пих два дена Магнерот и но-шпа и минаха.Ти в кой месец си?Ако си пред термин-това са така наречените подготвителни контракции,но ако ти е далеч датата е добре да те следят!

# 2
  • Мнения: 1 182
В кой месец си?

# 3
25 г.с съм.Докторите ми казаха че не са контракции а разтягане на матката.

# 4
  • Мнения: 7 091
Не мисля, че някой може да ти каже колко точно ще продължат болките при теб. Ако наистина е от разтягане на матката- да, неприятни са, но все пак не са и болка за умиране  Heart Eyes Пиеш Но-шпа и така. Аз контракции имам от 1-вия месец, после понамаляха, но болките от разтягането ги получих два пъти- в 3 и в 6 месец( горе-долу като теб-24 седмица). Просто полежаваш повече, повече течности и така. Може да мине за няколко дни, може да е малко повече, важното е, че нямаш контракции засега.
Ще мине, не се притеснявай!  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 2 883
Аз имах такива болки в 9-тия месец newsm78, може да си по чувствителна на болка!?

Щом не можеш да търпиш на болка си уреди раждане с упойка Peace

# 6
благодаря за успокоението.С първата бременност не съм имала такива болки и затова сега ми е дисконфортно.А за самото раждане болката е все пак силна но не продължава няколко дена а и знаеш че накрая ще си гушнеш бебчето.Докато всяка останала болка ми действа много подтискаща.Лек ден и дано да ми мине .

Общи условия

Активация на акаунт