Въпрос за окачения таван и луничките

  • 6 579
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
  Мили мами помагайте. Навила съм си на пръста да правим ремонт в хола и искам да слагаме окачен таван. Хубаво ама нещо не си го представям и не знам как ще обяснявам на майсторите. Луничките симитрично ли се слагат или до прозореца не са необходими? Какви са цените в момента и ако покажете вашите таванчета ще съм ви много благодарна?
  То не знае кога ще започваме, че мъж ми трудно ще си вземе отпуска, но искам аз да съм наясно с нещата.

# 1
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
По принцип майсторите могат да те посъветват какъв да бъде тавана спорде размерите на помещението и как да са разположени луничките. Ето го нашия окачен таван
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=45957&photo=7
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=45957&photo=8

# 2
  • Мнения: 289
Току-що приключихме ремонта на хола и дневната - освен луничките, имаме 2 полюлея /помещението е Г-образно/ - единият в хола, другият над трапезарията. Около прозорците не са сложени, а около другите 3 стени са разположени съобразно това къде имаме картини - те са навсякъде, всъщност. Получава се като насочено осветление към стената, понеже сложихме подвижни лунички. По средата са само полюлеите, а луничките са на разстояние 20-30 от стените. Дано си ме разбрала.... newsm78 понеже нямам снимки под ръка....

# 3
  • Мнения: 160
Благодаря ви за отговорите и за снимките. Горе долу ми се избистрят нещата. Няма да се разсърдя ако и някой друг пусне снимки.

# 4
# 5
  • Мнения: 2 495
Много хубаво сте решили да си правите такъв таван със лунички Simple SmileПросто няма да можете да си познаете после хола. LaughingМъжа ми с това се занимава и прави страхотни окачени тавани Mr. Green

# 6
  • Мнения: 160
Много хубаво сте решили да си правите такъв таван със лунички Simple SmileПросто няма да можете да си познаете после хола. LaughingМъжа ми с това се занимава и прави страхотни окачени тавани Mr. Green
Ами давай идеи тогава /или по-точно мъжа ти/. Не виждам от къде си.

# 7
  • София/Перник
  • Мнения: 979
Потърси с търсачката в този подфорум - имаше такива теми за окачени тавани....
ето стара снимка на дневната, вече имам щори и усещането е съвсем друго  Grinning, с некст разгледай и другите погледи.

# 8
  • Мнения: 2 495
Мога да ти пусна снимки, ама първо трябва да намеря къде съм ги забутала newsm78

# 9
  • Мнения: 160
Момичета кажете ако луничките са по периферията на тавана в центъра трябва ли да има друго осветление?

# 10
  • Мнения: 717
пак зависи от вида лунички, които си вземеш, дали достатъчно естествена светлина  и т.н. Ние в хола сме само с лунички по ръба, които могат да работят и на различен режим (всяка стена за себе си) и нямаме друго осветление - не е нужно. Ще потърся снимки...

Общи условия

Активация на акаунт