Тенджера под налягане

  • 640
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 272
Извинявам се ако е коментирано, но не открих нищо с търсачката.
За малчо се опитвам да готвя напоследък телешко, но много бавно става, сякаш не е теле, а баба му или дядо му.
Ползвам уж добри тенджери (Цептери от свеки) и котлоните са стъклокерамика, та няма проблем от страна на неефективно дъно, но...

Та каква да си взема?
Моля, помагайте... ако и снимки дадете ще сте безценни.
Дами, моля бъдете разумни с цените, да не е тризначна цифрата Simple Smile

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Тенджерата под налягане ми е безценен помощник. В нея варя всякакво месо, фасул, леща, картофи. Всичко става невероятно бързо. Ползвам от 7-8 г. и никога не съм имала "дрънкащ" боб. Моята е най-обикновена турска, подариха ми я на сватбата и мисля, че струва 35-40 лв.
Съпругът ми и запуши единият клапан, а когато варя нещо, върху другия клапан слагам дървена дъска за рязане. Всичко в нея става  готово много бързо, та даже и кокалите на месото се разваряват. Абе, от както я ползвам се родих, спестява ми много време.

# 2
  • Мнения: 7 474
Ако имаш излишни пари си вземи по-скъпа(около 70лв.). Продават в Технополис и в Метро има. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 35 814
На Фагор са хубави: около 80 -90 лв. са:


 ТУК

# 4
  • София
  • Мнения: 1 057
Моята  тенджера под налягане е на "Солинген". Много съм доволна, върши чудесна работа. Купих я от Метро, за около 35лв. миналата година.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 272
благодаря за отговорите.

# 6
  • Мнения: 6 472
И моята е Цептер, но проблеми не съм имала newsm78 Аз я ползвам много често. Просто не знам как щях да се оправя с готвенето без нея от както тръгнах на работа.

# 7
  • Мнения: 1 190
Моята  тенджера под налягане е на "Солинген". Много съм доволна, върши чудесна работа. Купих я от Метро, за около 35лв. миналата година.

И моята Peace

# 8
  • Мнения: 465
страхотен помощник е тази тенджера всичко става бързо и страхотно Peace Peace

# 9
  • Мнения: 22 521
Тенджерата под налягане ми е безценен помощник. В нея варя всякакво месо, фасул, леща, картофи. Всичко става невероятно бързо. Ползвам от 7-8 г. и никога не съм имала "дрънкащ" боб. Моята е най-обикновена турска, подариха ми я на сватбата и мисля, че струва 35-40 лв.
Съпругът ми и запуши единият клапан, а когато варя нещо, върху другия клапан слагам дървена дъска за рязане. Всичко в нея става  готово много бързо, та даже и кокалите на месото се разваряват. Абе, от както я ползвам се родих, спестява ми много време.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт