Вергилия - комисар в Правописната полиция

  • 2 501
  • 39
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Гласувайте, моля

# 1
  • Мнения: 5 577
Момичета, аз напускам за няколко дни. Не е истина.  Blush

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Първа опция Mr. Green
Тестът за СУ може да бъде заменен със сборник с тестове по правопис. Като издържи с 'отличен' - моля...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Трябаше в другата тема, но бавно се влачи свръзката ми и ще кажа мисълта си хето тука. Верги гладен ще умре с таз работа, бедния! Но вдигам ръка да го членувам, подкрепям! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 569
Верги, вчера мен разчекнаха в темата за приликата с известните личности. Днес си ти. Споко, утре е ДеВаня  Mr. Green

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Момичета, аз напускам за няколко дни. Не е истина.  Blush

Гледаш и не вярваш на ушите си, а? Joy

# 6
  • Мнения: 5 577
Ни щъ ни мод, ни комисар.
Искам да съм новак.

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Верги, вчера мен разчекнаха в темата за приликата с известните личности. Днес си ти. Споко, утре е ДеВаня  Mr. Green

Моля, нека в почивен ден. Утре съм по задачи. Peace

# 8
  • Мнения: 7 837
Зависи, дали ще набляга на члена  

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Хайде, дайте го по-сериозно...
Елате да дискутираме други работи тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109865.0

# 10
  • Мнения: 2 212
Ни щъ ни мод, ни комисар.
Искам да съм новак.

Че това е най-лесното, правиш си една нова регистрация и кеф ти новак, кеф ти ентусиаст  Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, Уентърмънтър... ти пък къде се туряш? Ний Вергилий обсъждаме, ръфай си гулията! О, нахални млади тези! Мъхъмъхъ...  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 5 577
Ще пусна тема за сбогом, но три на първа страница ще ми станат много.  Rolling Eyes

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
хванах тендовагинит от писане вече Simple Smile
 Joy  Joy  Joy

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Ще пусна тема за сбогом, но три на първа страница ще ми станат много.  Rolling Eyes
Не забравяй да напишеш, как сме недостойни за теб и да оплюеш в частност тоя-оня. Най-вече мене, дето ти сека мераците за мод - начело да ме туриш в черната листа! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт