Обичате ли лятото....

  • 3 832
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 881
Момичета, жегата ме побърква.....

Мразя лятото, мразя задушните автобуси, мразя колата ни без климатик, мразя сухите прашни улуци, мразя 5 минути след баня да имам усещането, че ме ме лъха голям космически сешоар!

Опитвам се да си представя прохладната зеленина на малкия град, с тежката омая на  липите....опитвам се си представя хладните есенни вечери, килимите цветни листа...опитвам се да чуя тихите скърцащи стъпки...искам сняг и скреж в косата....

Кому е нужно лятото smile3514

# 1
  • Мнения: 5 299
Оф, абе и аз уж мнго обичам лятото, ама сега в тия жеги чак мозъка ми отказва да работи Rolling Eyes Особено зле се чувствам, като нямам какво да облека, за да прикрия сланинките Blush

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 844
Ох и аз не го обичам, по -скоро не обичам силното слънце.
Иначе обожавам циганското лято, есента с последните слънчеви лъчи и пъстрите листа  Grinning...
еххх, размечтах се Wink

# 3
  • Мнения: 46 437
Като цяло повече трая жега, отколкото студ, но днес например ми идеше да си тегля ножа- затворена с дете, не мога да направя течение, че ме е страх за нея, тя ми затваря вратата на терасата, защото не я пускам да излезе, не мога да си лежа спокойно, а трябва да тичам, защото все пипа, където не трябва и т.н. и т.н.  Crazy

И въпреки всичко обичам жегите  Laughing

# 4
  • MUC
  • Мнения: 297
Ааааа, и като дойдат скрежът и снегът, ша плачеш за лято, нали?!  Mr. Green

Аз поне съм така, лятото си мечтая за зима, зиме - за лято...
Циганското лято е най-якото, да се присъединя към НелиСА.  Peace

П.П. Или май месец - мммм, обожавам!

# 5
  • Мнения: 5 140
Не, аз просто го ОБОЖАВАМ. Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 5 577
Обожавам го - не ме притеснява ни жега, ни слънце.
Маам крачоли из града, сакън да не изтърва нещо.  Peace

Сериозно издържам, нямам проблем.

# 7
  • Мнения: 515
Не ми се иска да ти подрязвам крилата Небесна, обаче - "Прохладната зеленина на малкият град "вече не толкова прохладна Confused...Днес е лошо времето и подухва повечко вятър, иначе чакаме да стане около 21.00, за да задуха вечерникът. Само той ни остана. Но добре, че го има и него, че-е-е-е ... ще се преквалифицирам в Малката русалка Laughing.

# 8
  • Мнения: 1 881
Ааааа, и като дойдат скрежът и снегът, ша плачеш за лято, нали?!  Mr. Green


Няма , обещавам, искам студ и сняг, и да изляза по пуловер...ех, мечти Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 881
Обожавам го - не ме притеснява ни жега, ни слънце.
Маам крачоли из града, сакън да не изтърва нещо.  Peace

Сериозно издържам, нямам проблем.

Искрено ти завиждам, УентУЪртУлиЯ


Леле, 100 пъти го чета твоя ник, и пак "копи"  ползвам Hug

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 23:19 от Небесна

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Не, аз просто го ОБОЖАВАМ. Heart Eyes

И аз.
Но днес ми идеше да се грамна, скъпият най-прекрасен-ужасен, се услушва за климатик- знае, че го желая повече от всичко (климатикът). И после иска пиле с ориз на ФУРНА! Да си яде...

е, сготвих му, естествено

# 11
  • Мнения: 5 299
Обожавам го - не ме притеснява ни жега, ни слънце.
Маам крачоли из града, сакън да не изтърва нещо.  Peace

Сериозно издържам, нямам проблем.
Ама забрави да споменеш мързела Twisted Evil

# 12
  • MUC
  • Мнения: 297

е, сготвих му, естествено

Еххх, любов...  hahaha Hug

Небесна, значи ако не забравя, ще ти честитя, като дойде зимата. Ама нидьей по пуловер само бе, жена, отсега съм се притеснила, ша изстинеш така...

Ох, извинете ме, лигнята ме е ударила нещо  Whistling

# 13
  • Мнения: 3 371
Момичета, жегата ме побърква.....

Мразя лятото, мразя задушните автобуси, мразя колата ни без климатик, мразя сухите прашни улуци, мразя 5 минути след баня да имам усещането, че ме ме лъха голям космически сешоар!

Опитвам се да си представя прохладната зеленина на малкия град, с тежката омая на  липите....опитвам се си представя хладните есенни вечери, килимите цветни листа...опитвам се да чуя тихите скърцащи стъпки...искам сняг и скреж в косата....

Кому е нужно лятото smile3514
боже, боже....
искам жега, моля те, прати онзи там космически сешоар, ненавиждам от дъното на душата си студа и клинча.
на жега издържам, и се чувствам прекрасно.

пс. докато те четях с този скреж, единственото ми желание беше да си облека още една жилетка. а за снега -  Sick Sick Sick

# 14
  • Мнения: 1 881
Ох, извинете ме, лигнята ме е ударила нещо  Whistling

Ама моля ти се, то само лигнята ни е останала, приеми я като източник на охлаждане, иначе ще колабираме Joy

Общи условия

Активация на акаунт