Колко пари отделяте на месец САМО ЗА ВАС (дрешки, козметика и др.)

  • 3 801
  • 84
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 Да ви кажа чесно, моите разходимного варират, но определено през лятото растат . Shocked

# 1
  • Мнения: 310
различно  Wink

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Гласувах с 3- тата опция, защото харча повече от 100 със сигурност Blush , но повече от 500 май никога не съм харчила. Ама нали не броим месеца, когато си купуваме телефон или нещо по голямо? Говорим само за месечните разходи.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Хм,има опция до 30лв.и от 100нагоре.Ами от 30 до 100?
Аз различно...понякога доста над сто,друг път под 30...

# 4
  • Мнения: 5 539
Не си деля разходите на лични и общи. Като има пари, харча, като няма, си свиркам Peace
А пък и напоследък нещо не ме вълнуват дрешки, бельо, обувки... имам си друга мания Mr. Green... Само козметика чат-пат си купувам, но не от необходимост, а като шопинг-терапия Wink

# 5
  • Мнения: 614
Между втора и трета опция  newsm03

# 6
  • Мнения: 1 464
различно,понякога мога и с 30 да мина,друг път и 100 да не ми стигнат...

# 7
  • Мнения: 1 080
Не мога да кажа, че отделям всеки месец пари само за себе си, но когато имам нужда винаги намирам начин.

# 8
  • Мнения: 826

М/у 150-300$.

# 9
  • Мнения: 3 089
над 100, но под 500 със сигурност

# 10
  • София
  • Мнения: 35 919
Всеки месец е различно - има месеци и 1 лев не отделям, защото не се е налагало да си купя нищо, но друг месец много повече от 100 лв.
Над 500 лв. съм харчила за себе си 2-3 пъти през целият си живот.
Пролетта/началото на лятото е сезона, през който харча най-много пари за себе си и то накуп - дрехи, чанти, обувки , козметика, парфюми...

# 11
  • Мнения: 3 153
Обикновено сумата надминава 100 и то основно купувам дрехи, чанти и обувки. Козметика си купувам на 2-3 месеца, когато поизчерпам наличната, защото мразя да трупам кремчета, лосиончета и гримчета, т.к. голяма част на финала отиват в кофата.

# 12
  • Мнения: 661
Не бих могла да определя точно. Купувам си винаги неща, от които имам нужда и тогава когато имам нужда. Разходите също са в зависимост от това, което купувам. Точна статистика не мога да дам. Не съм от хората, които пазаруват за "хоби".  Wink
Но пък когато имам нужда от нещо определено нищо не е в състояние да ме спре!!!!  smile3532

# 13
  • Мнения: 730
различно,понякога мога и с 30 да мина,друг път и 100 да не ми стигнат...

И аз така Peace

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не мога да гласувам- между 30 и 100.

Общи условия

Активация на акаунт