Пускате ли климатик, ако детето щъка наоколо

  • 2 339
  • 32
  •   1
Отговори
  • у дома
  • Мнения: 965
Ами, това ми е въпроса? newsm78 Миналата година пускахме климатик, но не в стаята, където беше детето. Но беше бебе. А сега хвърчи от едната стая в другата, боса, по един потник, само и ме е страх да пускам климатик, защото стаите са малки и се усеща духането на самите климатици. И честно казано ме е страх да експериментирам да видя, дали няма да се разболее.  Thinking

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 841
Пускам - да, само в хола и вратите са отворени, но сме в къща и когато не е на ясла е на двора, прибира се само за спане.

# 2
  • Мнения: 1 014
И аз пускам, малко ме е страх, но то не се живее в тази жега. Обикновено охлаждам стаята и след това пускам детето или пък го настройвам да духа в най-горно положение. Така климатика не е достатъчно ефективен, но поне не духа директно в детето.

# 3
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Пускам. Просто не го слагам на много ниски градуси и го насочвам да духа нагоре.

# 4
  • Мнения: 152
Пускам, но само когато не е в стаята. Той е в хола и понеже стаите са преходни се охлажда и спалнята.

# 5
  • Мнения: 2 066
Ако не са климатиците ще измрем, живеем в южен апартамент и направо е непосилно - пуснати са щори, завеси и климатик (насочен в тавана). Детето щъка босо и по боди. В нейната стая няма климатик, но цял ден вратите са отворени и се охлажда, вечер спи на отворен прозорец, гола в много тъник чувал и пак е цялата вир-вода.

# 6
  • Мнения: 2 381
Да, мн е горещо.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да. А от какво се страхувате?
Моята дъщеря е лятно бебе и без климатика не може да спи спокойно, а ако в стаята й е повече от 23-24 градуса се обрива цялата от жегите. Не се е разболявала до сега вече 1 година.

# 8
  • Мнения: 4 621
Пускам, да. Само гледам да не е на много ниски градуси и да не духа в нея Peace

# 9
  • Мнения: 8 917
Ами, това ми е въпроса? newsm78 Миналата година пускахме климатик, но не в стаята, където беше детето. Но беше бебе. А сега хвърчи от едната стая в другата, боса, по един потник, само и ме е страх да пускам климатик, защото стаите са малки и се усеща духането на самите климатици. И честно казано ме е страх да експериментирам да видя, дали няма да се разболее.  Thinking

Да. В майка ми като ходим го правя да духа нагоре и настрани, където тя не може да отиде. И гледам разликата между Т навън и вътре в стаята да не е повече от 5-6 градуса /ако може, разбира се/ Peace

# 10
  • Мнения: 5 647
Може да го настроиш например на 25 гр. и да духа нагоре и настрани. Ако се притесняваш, може да го пускаш за по няколко минути само да обърне въздуха.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Пускам и изобщо не гледам на къде духа. Мишо си щъка по боди и бос и играе в стаята с климатика основно- нищо му няма Simple Smile.

# 12
  • Мнения: 4 668
Пускам , разбира се , да няма да се задушим ...
Марти от както се е родил е гледан така и не се е разболявал .  Laughing
Всички климатици имат и опция изсушаване - dry , когато са настроени така не духат толкова силно , но поддържат градусите , които им зададеш и е много приятно хладно !

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Аз също го пускам на 24-25 градуса и да духа нагоре в тавана. Гледам също и ако синът ми ходи от една стая в друга да държа вратите отворени за да няма големи разлики в температурите между отделните стаи, защото тогава наистина може да се разболее.

# 14
Малкият е само на 9 месеца и затова доскоро не давах да пускаме климатика. Пусках го само докато децата са в другата стая и след като се охлади стаята с климатика, го изключвах и местих децата обратно. Но... апартаментът ни е изцяло южно изложение, като слънцето пече директно в прозорците на хола (климатикът е в хола) и става невероятна жега sweating Затова настроих климатика да духа нагоре на 27 градуса и така оживяхме Hug На децата нищо им няма Peace

Общи условия

Активация на акаунт