За коричката хляб???

  • 725
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте мамчета! Гери вече е достатъчно голяма да и давам хляб да си дъвче, но тъй като ние с тати ядем черен или пълнозърнест се чудя дали такъв вид хляб може да се дава на бебета? Също бих искала да Ви попитам какви бисквити слагате вечер в млякото? Задължитилно ли е да са специални или може бисквити "Закуска" или чаени, смлени добре на трошички? Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 4 621
Аз давам пълнозърнест и черен хляб, дори купувам точно такива сухари за малката.
Можеш да даваш обикновени бискиви, чаени или закуска вечер с млякото. Яна обича много Житен Дар на Nestle Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 6 965
Няма проблем да даваш черен хляб. Бисквитки можеш да даваш каквито си поискаш стига да се разтварят добре в млекцето.

# 3
  • Мнения: 1 353
Няма проблем да даваш черен хляб. Бисквитки можеш да даваш каквито си поискаш стига да се разтварят добре в млекцето.
Peace Peace Peace

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
И аз давам (и давах на вашата възраст) черен или пълнозърнест хляб. Попара правя с такива сухари също не рядко.

# 5
  • Мнения: 6 390
ако си захранила вече с глутен, изпробвали сте царевични и пшеничени каши, давай  Wink
Аз някъде към годинка чак започнах да давам корички хляб Peace
Преди това купувах едни безглутенови царевични пръчици - по магазините за здравословно хранене има всякакви заместители на хлебчето... но е въпрос на избор разбира се, а тя ми ги и харесваше и нямаше проблем  Wink сега вече обаче предпочита хлебчето пред тях  Laughing

# 6
  • Мнения: 8 917
Здравейте мамчета! Гери вече е достатъчно голяма да и давам хляб да си дъвче, но тъй като ние с тати ядем черен или пълнозърнест се чудя дали такъв вид хляб може да се дава на бебета? Също бих искала да Ви попитам какви бисквити слагате вечер в млякото? Задължитилно ли е да са специални или може бисквити "Закуска" или чаени, смлени добре на трошички? Благодаря предварително!
Няма никакъв проблем според мен да яде пълнозърнест хляб. Колкото до бисквитите - само, че ние ги хапваме сутрин - са  "Закуска" или "Нестле" - буквичките Peace

# 7
  • Мнения: 70
БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ И ОПИТА ВИ! newsm51

# 8
  • Мнения: 70
Забравих да попитам с какви биберони давате вечер млякото с бисквитка? Въпроса може да изглежда тъп, ама досега кърмих и почти не съм използвала шишета с биберон /освен за вода/. Този, който имам е на Авент, силикон с 2 дупки.

# 9
  • Мнения: 5 299
Забравих да попитам с какви биберони давате вечер млякото с бисквитка? Въпроса може да изглежда тъп, ама досега кърмих и почти не съм използвала шишета с биберон /освен за вода/. Този, който имам е на Авент, силикон с 2 дупки.
Аз ползвам бибероните с 3 позиции.

Общи условия

Активация на акаунт