Внимание!Опасни играчки!

  • 648
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 381
Едната я бях купила аз (струваше 5,80лв.), а другата ни я подариха.Не бяха опаковани, вероятно са китайкси Thinking И Принципа е един и същ:дръпваш връвчицата и започва една приятна мелодийка.
Ето ги:

 http://www.bgphoto.net/photos/15241/o632871750854218750.jpg

# 1
  • Мнения: 4 806
какво им е опасното? Просто така не разбирам, а тази, дето е вляво на снимката я имаме от 1г6м и нищо толкова опасно не намерих в нея...

# 2
  • Мнения: 2 381
какво им е опасното? Просто така не разбирам, а тази, дето е вляво на снимката я имаме от 1г6м и нищо толкова опасно не намерих в нея...
Извинявам се Embarassed Понеже започнах да пиша в една друга тема и съвсем забравих да обясня.
От играчките изпадаха дребни пластмасови частици.Добре, че не попаднаха в устата на бебка!

# 3
  • Мнения: 495
понеже на друго място видях майките да хвалят магнитните дъски за рисуване - внимание, магнитчетата ПАДАТ и могат да се глътнат. Аз лично ги лепнах с тиксо и сега съм спокойна.

# 4
  • Мнения: 239
На мен повечето играчки ми се струват опасни Confused
Моето хлапе ги удря силно в таблата на леглото и като едното нищо ще се потрошат/говоря за пластмасовите/.С всички пластмасови дрънкалки се удря и посинява.И почти във всички има разни дребни частици.
Най - безопасната ни играчка засега е топката Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 381
На мен повечето играчки ми се струват опасни Confused
Моето хлапе ги удря силно в таблата на леглото и като едното нищо ще се потрошат/говоря за пластмасовите/.С всички пластмасови дрънкалки се удря и посинява.И почти във всички има разни дребни частици.
Най - безопасната ни играчка засега е топката Mr. Green
Аз съм виждала на опаковките на някои играчки да има надпис от рода на :"Съдържа дребни елементи.Не оставяйте детето без надзор!"
Май наистина няма безопасни играчки.Като се замисля, ами те всички дрънкалки съдържат точно такива дребни елементи.
А някои гумени играчки са със свирка.Аз я махам, т.к. докато Паолина мачка играчката и я дъвче, може да глътне свирката.Ужас!

# 6
  • Мнения: 1 975
Явно трябва много да се внимава при избора на играчки newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
А свирят ли? Ако нещо се е счупило вътре при превоза (вноса) може и да не свирят.
Мама беше подарила една такава играчка на Дияна кат бебе. Дребната много й се радваше.

Общи условия

Активация на акаунт