Помогнете при избора на лекар д-р Карагьозова и д-р Богословова

  • 2 490
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте, предлагат ми за раждане д-р Карагьозова  МД или д-р Богословова Шейново.
 Моля Ви напишете ми от личен опит ако сте били при тези лекарки. Кажете ми дали и двете мога да водят нормално или ако се наложи секцио. Каже те ми какви са цените за раждане, ровя се но нкъйде никой не пише какви цени е дал за раждане не мога да разбера защо нали за това е форума да си помагаме и подкрепяме. Попринцип с д-р Карагьозова  МД се запознах тази седмица и ми изглежда доста приятен човек и мисля че си разибра от работата. Бях при нея на преглед във фемина, а д-р Богословова Шейново дори не съм я виждала / само имам препоръки за нея/. Моля Ви разчитам на ВАС.


 Поздрави

# 1
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
За първата нищо не мога да кажа, тъй като не я познавам. Но д-р Богословова води моето раждане - планирано секцио по мед. причини - и затова ти я препоръчвам с две ръце! Страхотен професионалист е, няма да съжаляваш ако отидеш при нея.

# 2
  • Мнения: 567
Мога само за д-р Богословова да кажа, че благодарение на нея всичко е наред с детенцето. Предизвика ми раждането, защото я притесняваше плацентата и се оказа, че водите са започнали вече леко да позеленяват.
Много е внимателна и си разбира от работата.
 

# 3
  • SOFIA
  • Мнения: 158
ЗДРАВЕЙ! АЗ ИМАМ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ ,ЗАЩОТО СЪМ В 5 МЕС. И ТЪРСЯ КЪДЕ ДА ОТИДА.МОИ ПРИЯТЕЛКИ МЕ АГИТИРАТ ЕДИНСТВЕННО И 100% ЗА Д-Р БОГОСЛОВОВА ,КОЯТО ОСВЕН ЧЕ БИЛА ОТЛИЧЕН СПЕЦИАЛИСТ НЕ ВЗИМАЛА ТАКСА ЗА РАЖДАНЕТО.А ПЪК ЗА МД ИМАМ САМО ОТРИЦАТЕЛНО МНЕНИЕ НЕЗАВИСИМО КАКВИ СПЕЦИАЛИСТИ ИМА ТАМ, ЗАЩОТО ПРИЯТЕЛКАТА МИ ИЗЛЕЗЕ ОГ ТАМ С ХЕПАТИТ/ПРИ ТОВА ТЯ ДОСТА ДЪРЖИ НА ХИГИЕНАТА  , НО УВИ/. УСПЕХ!!!

# 4
  • Мнения: 7 640
Карагьозова #Crazy, откъде ти хрумна?
Богословова и тя е дзвер, но е за предпочитане.

# 5
  • Мнения: 359
най-важното е да имаш доверие в лекара си! прочети тук там и за двете, но бих те посъветвала да се увериш сама като отидеш на преглед при Богословова

# 6
  • Мнения: 816
Отвратена бях от отношението на д-р Богословова преди три години и половина, когато извади голямата ми щерка с форцепс.....не мога да я трая направо, уви.

# 7
  • Мнения: 7 640
Отвратена бях от отношението на д-р Богословова преди три години и половина, когато извади голямата ми щерка с форцепс.....не мога да я трая направо, уви.

ами тя и сега е подобна, даже се е позадълбочило, откак е шефка на болницата Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 5 647
откак е шефка на болницата Rolling Eyes

Шефка?Тя? Не е ли още Драгиев? Нещо не ми се връзва.. newsm78

# 9
  • Мнения: 7 640
вече не, госпожата е Mr. Green, а на РЗ е Чорбова

# 10
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Богословова. Невероятна е. Peace

# 11
  • Мнения: 816
Богословова. Невероятна е. Peace

Да, ако си платиш преди това невероятната сумичка...

# 12
  • Мнения: 1 878
Не само лекарката, но и болницата предпочитам - Богословова Шейново  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 2 671
За Д-р Карагьозова - отличен специалист, много приятен човек. За съжаление я тръшна пневмония и не раждах при нея, но лежах 5 пъти при нея в МД и ти я препоръчвам! Виж за условията в МД - ужасно мръсно е, в следродилното отделение за секцио е трагично направо... така че си направи като претеглиш плюсовете и минусите!

Успех!!!

# 14
  • Мнения: 1 258
Богословова. Невероятна е. Peace

Да, ако си платиш преди това невероятната сумичка...

Ето това е невероятно.Ако имаш да казваш нещо,кажи го направо.Разкажи с подробности.Разобличи я.
Богословова е страхотен професионалист и владее ситуацията във всеки един момент.За първи път чувам някой да намеква,че му е искала пари за раждане.А около мен като е ли всичко живо роди при нея.
Има такса за избор на лекар,която се плаща на касата в болницата и беше 100 лева.

Аз знам,че Богословова е шеф родилно отделение.

Общи условия

Активация на акаунт