Докога гладихте дрешките на бебоците?

  • 2 661
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 975
Здравейте майчета newsm51
Искам да ви попитам нужно ли е и ако да колко време трябва да се гладят дрешките на бебоците. Аз снощи приготвях дрешките и пелените за родилния дом и ги гладих има- няма към 2h Sad. Нещо не ми се нрави тази идея да гладя всеки ден сумати дрешки и затова моля за съвет  bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 495
моят е на 1,4 г. и още гладя памучните, вкл. дънки

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз също още гладя.
Но не е необходимо вече,просто така ми харесва.

# 3
  • Мнения: 193
От хигиенична гледна точка гладих всичко до 2-рия му месец, а от естетична все още гладя дрешките

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Гладих до година и половина на Калина дрешките.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 865
до тази сутрин... днес се преборих с огромния куп пране, който се беше натрупал през последните десетина дни... та и дрешките на децата бяха там.

още не съм открила основателна причина да спра да гладя дрехите на децата си...

# 6
  • София
  • Мнения: 3 807
Не е необходимо всеки ден да гладиш бебешките дрехи.Аз на седмица пускам една-две перални и съответно гладя по един,максимум два пъти в седмицата.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 407
Още гладя дрешките на Вики. Гладенето ми е най-омразното нещо от домакинските задължения, но мразя когато дрешките приличат на хармоника след пране. Та затова все още ги гладя.

# 8
  • на село
  • Мнения: 3 845
Още гладя, не всички, но памучните, а те повечето са такива.
Немога да я пусна с изпомачкани дрехи на ясла, не ми харесва.
Ей сега пак отивам, че ме чака един голям куп  Tired.

# 9
  • Мнения: 8 242
Не е необходимо всеки ден да гладиш бебешките дрехи.Аз на седмица пускам една-две перални и съответно гладя по един,максимум два пъти в седмицата.

 Peace

А и всеки ден да гладиш в тая жега  #Crazy

# 10
  • Мнения: 2 220
Не е необходимо всеки ден да гладиш бебешките дрехи.Аз на седмица пускам една-две перални и съответно гладя по един,максимум два пъти в седмицата.

Точно така. И ги гладя все още, то се превръща в навик в един момент и ако не са изгладени, не ми харесват. Иначе мразя да гладя и за нас ги правя само, ако положението е фрапиращо  Wink, но за бебчо нещата стоят по друг начин.

# 11
  • Мнения: 9 990
Цял живот ще гладя- Confusedняма омачкана да ходи я...е, докато не се научи сама де, но години ще минат Hug.Поне се гладят по-лесно-малки са и не е нужно да движиш ютията напред-назад... Crazy

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ами продължавам да гладя. Пенелопа е права- няма неизгладена да ходи. Правя го заради вида на дрешките, не заради хигиена някаква.
Гладя веднъж на десетина дни, когато се събере сносен куп наши и бебешки дрехи  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 356
Няма и два месеца.Мразя да гладя,особено по жегите.Прецизно простирам прането,та да няма нужда да се глади ,а и избирам що годе не мачкаеми материи.

# 14
  • Мнения: 9 990
Малко Офф, ама ви завиждам-на негладещите...аз гладя мъж-ризи и манталони няма как да не изгладиш...както и себе си-ходя на работа и дрехите ми са също друг тип, гладя и детето,защото не са от немачкаема материя, чат пат някоя фанелка да няма нужда, защото е за вкъщи.Колкото и да опъвам и подреждам старателно прането-винаги има една черта -там, където е била прегъната дрехата на самият простор-ми така на работа няма как да отида Sadи сега в тази жегаааааа Cryмъка ми е.

Общи условия

Активация на акаунт