Някой има ли ИНФО за концерта на Джо Сатриани в Несебър?

  • 646
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 394
Това,което аз открих е,че е на 8.07 в Несебър и датата е потвърдена.Някой има ли представа за билети,час и сигурно ли е?Има ли такива,които ще отидат?

# 1
  • Мнения: 1 150
Не мила, няма  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 394
Скучноооооооооооо...... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 150

Мноооооооооооооооооого  hahaha hahaha изгони ме..........спам  Joy Joy

# 4
  • Мнения: 636
Това,което аз открих е,че е на 8.07 в Несебър и датата е потвърдена.Някой има ли представа за билети,час и сигурно ли е?Има ли такива,които ще отидат?

Джо Сатриани ми е любим. Бях на негов концерт в НДК преди време. Heart Eyes Heart Eyes
За този в Несебър чувам от теб. Иска ми се да отида, но няма да мога. Sad

# 5
  • Мнения: 394

Мноооооооооооооооооого  hahaha hahaha изгони ме..........спам  Joy Joy

Къш птицо-и без това не разбираш от тази музика. Mr. Green
Това,което аз открих е,че е на 8.07 в Несебър и датата е потвърдена.Някой има ли представа за билети,час и сигурно ли е?Има ли такива,които ще отидат?

Джо Сатриани ми е любим. Бях на негов концерт в НДК преди време. Heart Eyes Heart Eyes
За този в Несебър чувам от теб. Иска ми се да отида, но няма да мога. Sad
Разбрах аз за концерта-има потвърждения из целия нет,ама няма инфо къде се продават билети-тук в София ще има ли?Другата събота е и незнам дали не са изчерпани.А иначе Джо е велик. Hug

# 6
  • Мнения: 1 150
Летя, летя ама се блъснах в т'ва


На 25 юли шоуто пак се пренася в Каварна, където Дейвид Ковърдейл и “Уайтснейк” за пореден път ще радват рокаджиите в България.

хаххааааа, няма да си идваш нали  hahaha
и т'ва
....водят се преговори за “Симпли Ред” за дата около 5 септември и се очаква още едно голямо име, отново без да се разкриват подробности.

Чакам те през октомври

# 7
  • Мнения: 394
Летя, летя ама се блъснах в т'ва


На 25 юли шоуто пак се пренася в Каварна, където Дейвид Ковърдейл и “Уайтснейк” за пореден път ще радват рокаджиите в България.

хаххааааа, няма да си идваш нали  hahaha
и т'ва
....водят се преговори за “Симпли Ред” за дата около 5 септември и се очаква още едно голямо име, отново без да се разкриват подробности.

Чакам те през октомври

Много тенкю за инфото,ама на Дейвидчо съм била 2 пъти на концерт-ни мъ вълнува вече,а Симплито не моя ги дишам. Heart Eyes
Дай кат си литнала намери нещо за Джо,че в целия нет рових-билети къде се купуват няма.Успех. Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 150
Имам ръчна изработка - 2,50 килото
ако искаш, скокни - ш'ти дам

# 9
  • Мнения: 394
Имам ръчна изработка - 2,50 килото
ако искаш, скокни - ш'ти дам
Ръчна изработка-Джо Сатрианиииии...... HugЕхаааааа-и то за 2.50-взимам го. Mr. Green

# 10
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Момичета - лоша новина. Концерт на Сатриани е трябвало да има, организиран от "Пекендмор" на Ивайла Бакалова. Но е паднал. Информация от първа инстанция. Сега готвят около същата дата "Назарет" или друга група, но още нямат подписан договор, което означава, че пак нищо няма да стане. То при тях какво ли е сигурно.
А иначе и аз бях на концерта на Джо в НДК и беше невероятно.  yesyes

Общи условия

Активация на акаунт