страхотен крем за дупето на бебето

  • 16 544
  • 32
  •   1
Отговори
с този крем премахнахме всички пъпки по дупето на бебето за съжаление не знам дали го има в България по производство е ирландски донесоха ми го от англия роднини.Ефекта се забелязва още на следващия ден ,в момента го мажем редовно и няма и една пъпчица на дупето ако някой има такъв проблем с бебето и може да си го намери определено няма да съжалява. SUDOCREM

# 1
  • Мнения: 147
Мдам, страхотен крем. Досега само с това съм мазала бебо и никакви проблеми. Лошото е,че не се намира в БГ.На мен ми го носят роднините от Холандия Grinning И сега докато дойдат есента ще  се спасяваме с друг Sad

# 2
  • Мнения: 468
Да, супер е!

# 3
  • Мнения: 94
Много ефикасен крем и много бързо деиства.Аз го използвам и за себе когато имам обрив през бременноста.Този крем се използва при обриви от памперси ,екзема, лоши възпаления,изгарания от слънце,малки изгарания,повърхностни рани,акне и при зачервяване на пръстите при студено време.Стува около 4 паунда мисля в зависимост от грамажа.Аз го купувам от Англия.

# 4
  • Мнения: 858
 Peaceтози крем е невероятен ,но за съжаление сам го виждала  в Холандия не и тук в БГ.Чакам бебчето си в началото на септември и незнам какво да ползваме от това което предлагат тук !

# 5
  • Мнения: 2 924
аз също го имам.В болницата ,когато родих ми дадоха тестер на този крем и тъй като ми хареса го купих в последствие. Но предварително бях купила и един превантивен на Чико, та този за сега не го ползвам. Чудя се дали да намажа личицето на малката с него? От няколко дни има нещо като обрив , много ситни пъпчици само по лицето и главичката. Педиатърката ми каза да я мажа 2-3 дни с един крем - хидрокортизон ,но не виждам някакъв резултат.
Този крем / Suducream/в Гърция струва някъде от порядъка на 4-6 евро  . Моя поне струваше 5 евро/ кутия от 125 гр/ , но в различните аптеки цените са различни. И като гледам ,да в Ирландия е произведен. От някаква си фирма Forest Tosara LTD:) Това като информацията само го пиша:)

# 6
  • Мнения: 1 793
Този крем наистина е невероятен. Откакто се е родило детето само с този крем му мажа дупето ако има зачервяване.

# 7
  • Мнения: 1 860
Аз го ползвам от както се е родил Габи, против подсичане и всякакъв вид пъпки.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 498
Искам го това кремче, но в БГ не се ли предлага?
От къде мога да го купя?

# 9
  • Мнения: 2 959
А на каква основа е тоз крем, имам впредвид някаква растителна смес ли е, с лайка или с антибиотик някакъв? newsm78

# 10
  • Мнения: 1 793
А на каква основа е тоз крем, имам впредвид някаква растителна смес ли е, с лайка или с антибиотик някакъв? newsm78

ето какви са му съставките:


15.25% Zinc Oxide
0.39% Benzyl alcohol
1.01% Benzyl Benzoate
0.15% Benzyl Cinnamate
4% Lanolin


Purified water
Liquid Paraffin
Waxes
Sodium Benzoate
Linalyl
Acetate
Propylene Glycol
Citric Acid
BHA
Sorbitan Sesquioleate
Lavender fragrance

# 11
  • Мнения: 315
а тези, които нямат близки в чужбина мога да препоръчам използвания от мен крем, който ми беше препоръчан горещо и наистина има страхотно действие, осезаемо след едно намазване- сръбски е ДЕТСКА ВИТАМИНСКА КРЕМА, продукт на ГАЛАФАРМ. Освен действието, уникална е и цената - 5.20 лв за доста голяма кутия.

# 12
  • Мнения: 2 616
с този крем премахнахме всички пъпки по дупето на бебето за съжаление не знам дали го има в България по производство е ирландски донесоха ми го от англия роднини.Ефекта се забелязва още на следващия ден ,в момента го мажем редовно и няма и една пъпчица на дупето ако някой има такъв проблем с бебето и може да си го намери определено няма да съжалява. SUDOCREM

Тоя крем дали го има в Германия?

# 13
  • Мнения: 858
незнам за германия,но го има в София в Мола на Стамболийски в Mothercare

# 14
  • Мнения: 1 564
а тези, които нямат близки в чужбина мога да препоръчам използвания от мен крем, който ми беше препоръчан горещо и наистина има страхотно действие, осезаемо след едно намазване- сръбски е ДЕТСКА ВИТАМИНСКА КРЕМА, продукт на ГАЛАФАРМ. Освен действието, уникална е и цената - 5.20 лв за доста голяма кутия.
Този крем наистина е невероятен.Среща се и под името Павлодерм.

Общи условия

Активация на акаунт