Бъдете по уверени!!!

  • 1 019
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Все по рядко пиша тук, защото пшо голяма част от Вас ми изпращат съобщения на л.с. или на мейл адреса.
МОЛЯ ВИ, бъдете по уверени!!!!

Съпрузите Ви не могат да Ви вземат децата ей така. По призумция детето върви с майката. Не ми пишете абсурди... Колкото и да е амбициран един баща, то тежастта при отглеждането и въЗспитанието пада върху майката.
Изключения: наркомания, психично болна майка, пропаднала или проституираща.
Аз лично съм нямала такива казуси, съда да присъди род. права на бащата.
КЪСМЕТ на всички.

# 1
  • Мнения: 3 634
А при психично болен баща как стоят нещата?
В смисъл, какво права има такъв човек който до края на живота си ще е на хапове имащи никакво или много слабо действие над психиката му?

# 2
  • Мнения: 357
 newsm10
Да! Бъдете по-уверени и пишете директно във форума, защото вашата история може да бъде полезна и на някой друг в подобна ситуация или да му даде смелост да сподели!
Аз лично мога да кажа, че откакто чета и пиша тук съм научила доста неща, които иначе едва ли щях да зная или поне доста по-трудно щях да ги науча.
Тук срещнах приятелство и разбиране и придобих самочувствие, че никой неможе да ми отнеме детето и никой няма да решава вместо мен как да отглеждам и възпитавам сина си!
 Hug

# 3
  • Мнения: 25
newsm10
Да! Бъдете по-уверени и пишете директно във форума, защото вашата история може да бъде полезна и на някой друг в подобна ситуация или да му даде смелост да сподели!
Аз лично мога да кажа, че откакто чета и пиша тук съм научила доста неща, които иначе едва ли щях да зная или поне доста по-трудно щях да ги науча.
Тук срещнах приятелство и разбиране и придобих самочувствие, че никой неможе да ми отнеме детето и никой няма да решава вместо мен как да отглеждам и възпитавам сина си!
 Hug

Пишем и отговори не получаваме. А за притесненията на майките, на кого ще присъдят децата - спор няма, много редки са случаите да присъдят дете на бащата. Увереността идва от сигурността, няма ли я втората, човек винаги се чуди как да постъпи.

# 4
  • Мнения: 6 315
И аз да дам едно рамо Simple Smile. Трудно е, наистина! Понякога за жалост светлинката в тунела се губи съвсем, но пък наистина децата не се взимат ей така като нищо - доста трябва да се "постараят"! Но лично аз никога няма да изгубя надежда - за това, че един ден с бащата ще с еразберем като хора (колкото и да не го вярвам особено в момента), за това че дечко ще бъде щастлив и за това, че и аз ще намеря собственото си щастие Simple Smile.

Не губете надежда, момичета!  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 655
А при психично болен баща как стоят нещата?
В смисъл, какво права има такъв човек който до края на живота си ще е на хапове имащи никакво или много слабо действие над психиката му?
МОФ, за да те консултирам дай ми повече инфо...
Може да му се ограничат род. права или да се лиши от тях, зависи какво е влиянието му над детето и как се отразява върху детето болеста му.

# 6
  • Мнения: 2 655
Пишем и отговори не получаваме...
Не е така, аз отговарям винаги. Понякога закъснявам, но мамите тук знаят, че отглеждам вде деца, от които кърмя едно. Работя и се срещам и помага на някой от Вас лично, които са идвали у дома и съм им отдели ла от времето си. Имам си и други сериозни проблеми, но отговарям.
А тук пишат и още двама колеги, това всичко е труд и то безплатен.
Като сложа и това, че на л.с. отговарям най-малко на 5 момичета всеки ден. Това е доста време. Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
Но лично аз никога няма да изгубя надежда - за това, че един ден с бащата ще с еразберем като хора (колкото и да не го вярвам особено в момента), за това че дечко ще бъде щастлив и за това, че и аз ще намеря собственото си щастие Simple Smile.

Не губете надежда, момичета!  bouquet
И аз така  Peace не губя надежда, че може би един ще се разбирам с бащата като с нормален човек - за доброто на детето  Praynig
А определено можеш да си сигурна, че дечко ще е супер щастлив да вижда до себе си една сияеща мама / това става само когато си щастлива и удоблетворена /   Hug

# 8
Пишем и отговори не получаваме...
Не е така, аз отговарям винаги. Понякога закъснявам, но мамите тук знаят, че отглеждам вде деца, от които кърмя едно. Работя и се срещам и помага на някой от Вас лично, които са идвали у дома и съм им отдели ла от времето си. Имам си и други сериозни проблеми, но отговарям.
А тук пишат и още двама колеги, това всичко е труд и то безплатен.
Като сложа и това, че на л.с. отговарям най-малко на 5 момичета всеки ден. Това е доста време. Thinking

Пък аз бих искала да благодатя на Пела, за съветите, помоща и куража който ми дате!!! Едва ли точно тук е мястото да го направя, но... една голяма  Hug от мен  Flutter
А за това че трябва да се пише съм напълно съгласна! Ще ми трябва още мъничко време и скоро и моята история ще блесне тук.

# 9
  • Мнения: 25
Пишем и отговори не получаваме...
Не е така, аз отговарям винаги. Понякога закъснявам, но мамите тук знаят, че отглеждам вде деца, от които кърмя едно. Работя и се срещам и помага на някой от Вас лично, които са идвали у дома и съм им отдели ла от времето си. Имам си и други сериозни проблеми, но отговарям.
А тук пишат и още двама колеги, това всичко е труд и то безплатен.
Като сложа и това, че на л.с. отговарям най-малко на 5 момичета всеки ден. Това е доста време. Thinking

Извинявай, Пела!   bouquet Не беше насочено към теб, а беше казано по повод да се пише във форума , а не на лични. Аз съм ти задавала въпроси на лични и ти винаги си ми отговаряла, за което искрено ти благодаря!   bouquet

# 10
  • Мнения: 5 475
Пък аз бих искала да благодатя на Пела, за съветите, помоща и куража !!!

 Аз не съм и писала на лични ,но тя и Таис винаги са били любезни да отговарят...и аз бих апелирала -пишете тук,така няма да се повтарят едни и същи въпроси ,а и тези,които нямат смелост ще могат да четат и да се консултират!

# 11
  • Мнения: 508
И а3 ще и3пол3вам слу4ая да благодаря на Пела 3а сьветите, които ми даде  bouquet
Много 3драве и щастие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт