Не знам какво се случва с мен...

  • 6 143
  • 68
  •   1
Отговори
Сградата, в която работя...преди 3 дни..."Важната клечка" /политик е/ влизаше в сградата в която работеше и в която работя и аз  и ТОЙ му пазеше гърба...телохранител е....Нищо особено - всеки ден се случва и съм засичала това 1-2 пъти....не ми е правило впечатление....2-3 часа по-късно....говорех с приятелки на входа /за пръв път от 3 години се спирам на входа/ и се смеех ...той- говореше с портиера, опитваха се да си разменим закачки /по-скоро приятелско-дружелюбни/ и как ме гледаше - интересно, мило, нежно и с някаква невероятна усмивка и топли очи сякаш ме караше да гледам и аз към него....няма как - направих го 3-4 пъти .... пошегува се нещо - отново мило и след това ние нормално отидохме някъде по заведенията на обяд...видях го за пръв, и за момента - за последен път.....но, онзи поглед и досега ме кара краката ми да се подкосяват, ръцете ми да се разпреперват, лицето ми да гори, корема ми да се свива и гърлото да ме задушава....искам да  го видя отново...не знам защо...просто ме привлича, а със сигурност не искам това да прераства в нещо повече /щастливо омъжена съм с две дечица и съм под 30-те/...пред очите постоянно ми е ТОЙ - постоянно се менят гледки как го целувам нежно, как се разтапям в прегръдката му...това е лудост - изпитвам увлечение към някой който видях преди 3 дни и който ми е напълно непознат.....само от един негов поглед....любов, нежност и страхотен секс не ми липсват в семейството и това ме кара да се чувствам още по-объркана....защо? Защо ми се случва това? Не съм и помисляла да изневеря на съпруга ги - обичам го страшно много и това, което в момента чувствам ме кара да се срамувам - от себе си, от мислите си, които ми се натрапват, колкото и да искам да ги прогоня.....искам да го видя като че ли, а от друга страна е никога повече да не го виждам или в най-добрият случай да го видя и да ми се ицпари всичко...но ако и той се чувства така като мен, тогава не знам дали ще имам сили да избягам...а трябва....не знам защо ви пиша това....засега успявам да си го "изхвърля" от главата като се надявам всичко да е временно и това ,което се случва с мен да приключи възможно най-скоро. Не знам защо пиша това - може би се опитвам, като го споделям да ми мине по-бързо, да се оттърва от всички тези мисли...всъщност знам, че е точно затова...помогнете ми да премина това....колкото зависи от мен НИКОГА не бих изневерила на човека, който обичам, но тук се чувствам застрашена в своята сигурност.....

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Не че е важно де, ама не разбрах - политика или телохранителя?  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Не че е важно де, ама не разбрах - политика или телохранителя?  Mr. Green
Телохранителя май.  newsm78

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Не че е важно де, ама не разбрах - политика или телохранителя?  Mr. Green
Телохранителя май.  newsm78

И аз така подразбрах, ама викам - да си уточня все пак!  Wink

Към обърканата и щастливата - ще ти мине, забавлявай се!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 462
Много е лесно да кажеш "Ох, не знам, нещо ми стана Crazy"  Внимателно анализирай какво те привлича толкова и се опитай да намериш или направиш същото нещо в семейството си.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо, което да не е нормално. Ш'ти мине, споко.

# 6
  • Мнения: 2 100
кое ли е това дето за няколко минути разменени погледи с непознат можеш да намериш в семейството си?! newsm78
химия, привличане .... тези неща съществуват .... ще ти мине..кефи си се Hug

# 7
  • Мнения: 7 914
Човек има нужда от някаква емоция все пак! Wink

# 8
  • Мнения: 2 013
Повярвай ми, на много от нас се е случвало. Ще ти мине, пофлиртувай... Пък ако го заговориш току виж се оказало, че те отблъсква.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
Човек има нужда от някаква емоция все пак! Wink

това е истината

# 10
  • Мнения: 5 647
Липсва ти емоция, за това си в такова състояние. Ще ти мине. Аз обаче също не разбрах кой те привлича- телохранителя или политика?  newsm78 Не че има значение, но все пак.  Wink

# 11
  • Мнения: 2 100
Телохранителя

# 12
Благодаря на всички....явно ще чакам да ми мине.....колкото до заговаряне - не е сега подходящия момент - като омагьосана съм и не мисля, че може с нещо да ме отблъсне....затова за момента просто по-надалеч.....може би е наистина от липса на емоция, но толкова силно никога не съм го усещала - винаги съм могла да се контролирам и съм го правила...затова и сега не се чувствам сигурна - не мога да се опазя от себе си....ще се справя - убедена съм....а дотогава ще си ходя замаяна Wink...не е истина  - сякаш не съм аз Rolling Eyes....бих ви помолила да стискате палци всичко да се размине, но понеже знам, че всичко зависи от мен - няма да помогне. Само се надявам да стане по-бързо. Благодаря на всички ви!Лек ден ви желая!


Пс.Телохранителя Wink....

# 13
  • Мнения: 2 220
Много хубаво звучи  Hug Вярвам, че е объркващо за теб... Пожелавам ти всичко да се развие както ти го искаш. Това, което изживяваш в момента е приказно, но само една крачка по-напред вече ще е различно - може би още по-хубаво, може би съсипващо...

# 14
  • Мнения: 431
Какво се случва с теб ли? Ми... дое*ало ти се е. Извинявай за откровеността.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт