Бойкотирате ли някой (някои) потребител от форума?

  • 5 835
  • 138
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Това ми е въпроса  Peace
Например да НЕ отговаряте в тема на потребилтел който не ви кефи?

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
има една варненска дама, чиито постинги, знам-винаги ще ме хвърлят в джаза. С цел собствено спокойствие и душевна хигиена-пропускам писаниците й. Слава богу, нямаме никакви допирни точки и няма как да бойкотирам, ако добия желание

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Имаше едно време една потребителка, която бойкотирах. Обаче тя вече не пише тук от известно време-кеф! Освен това за този мой бойкот май само аз си знаех  Laughing

# 3
  • Мнения: 337
Аз съм съвсем новичка в този форум,но по принцип и в други форуми,където пиша,много рядко гледам кой е пуснал темата.Ако е интересна и ме интересува пиша,без значение,какво е отношението ми към потребителя,който я е пуснал.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
На мен лично ми се е случвало да усещам игнор към мои писания.
Прави ми впечатление, че като че ли същсетвуват "затворени общества" във форума и се получава понякога разделение дори на групички.

# 5
# 6
  • Мнения: 46 436
Не.
По принцип през деня пиша минавайки транзит през компютъра и нямам време да се заглеждам, в 90% от случаите прочитам въпроса, отговарям и тогава, ако остане време поглеждам кой е авторът  Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 629
На мен лично ми се е случвало да усещам игнор към мои писания.
Прави ми впечатление, че като че ли същсетвуват "затворени общества" във форума и се получава понякога разделение дори на групички.


Ама аз като пуснах тема 'Част ли сте от някаква форумска общност' никой не си призна Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 520
Не, никой.

Място за всички има под слънцето.
Но с нелепи изказвания откровено се забавлявам. Peace

# 9
  • Мнения: 5 877
Само една, която ме преследваше по поща, кю и ЛС. При това нито аз я познавам, нито тя ме познава... нито бях чела нейни постове...
Наложи се да й дам бан и на трите. И то за някакво инфо, което трябвало да й кажа, за да ме остави на мира - чиста проба изнудване.
navona впрочем се казваше; очевидно е почнала да пише на ЛС на други момичета познават ли ме... адски странна работа. Аз не я познавам.

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 18:56 от Anda

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Не, никой.
А мен някой бойкотира ли ме ? Бързо да признава ! Twisted Evil

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
На мен лично ми се е случвало да усещам игнор към мои писания.
Прави ми впечатление, че като че ли същсетвуват "затворени общества" във форума и се получава понякога разделение дори на групички.

Затвореното общество е предимно в Клюкарника.Не бойкотирам никой,в смисъл да не отговарям в темата му,но определено има потребители,които са ми страшно неприятни.  

# 12
  • Мнения: 7 837
Дамаянти, не трябва да се впечатляваш  Grinning В затворените общества е скучно.  

Да, имам "нелицеприятни" потребители. Когато някоя тема ми идва нелепа, не пиша. Друг път включвам в действие иронията.
Понякога съм в настроение.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 105
Не Grinning

# 14
  • Мнения: X
От доста време съм във форума и си имам няколко "любимеца" , които толкова много ме дразнят с глупостите и претенциите си, че гледам да им пропускам постингите и не им чета темите. Това го правя за собственото ми спокойствие. Tова май ще рече бойкотиране...

А не писането ми по някоя тема не значи че бойкотирам автора. По принцип пиша само по въпроси в които мога да дам полезна информация, която никой преди мен не е дал. Мразя да повтарям нечие изказване, да отговарям само с емотикон или да се държа все едно форума е чат. Глупаво ми е някак си...Трупането на постинги не ми е цел.

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 16:40 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт