Дали ще завали?

  • 750
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Нещо гърми и се чудя дали ще завали ,че сме канили гости за на двора уж , а пък не ми се разхвърля вътре.............

# 1
  • Мнения: 899
Такава е прогнозата - захлаждане и валежи.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чудя се дали да водя хлапето на разходка.  newsm78

# 3
  • Мнения: 4 473
Айде де Grinning и аз се питам същото щото тръгнахме да излизаме с Гери на площадката и то загърмя.
Уф, сега напече, ама пак гърми  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 486
Както се вижда, май ще се завихри буря Sad

# 5
  • Мнения: 3 575
При нас вече валя доста пороен дъжд следобяда!

Сега като гледам отново се очертава........

# 6
  • Мнения: 1 492
Уж го даваха дъжд за събота и неделя, но като слушам как гърми, нищо чудно още сега да започне.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
Май само ни плаши.И след обяд така прероси за малко, а гърмя като, че ли ще ни удави  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 46 437
Докато чаках да стане хладно, то ще завали  ooooh! добре, че поне София заспа  Party

# 9
  • Мнения: 817
Оф ,май е по -добре вътре да ги поканя хората.Да не стане тамън да седнем и да трябва да се местим.
А това с прогнозата съм го изпуснала.Има нужда от малко разхлаждане.........................
Днес като тръгвах от нас термометъра показваше 26гр. на околувръстното беше 30 а после го погледнах ,пред децката педиатрия беше 36 #CrazyИ на края май я разболях малкато ,защото много бях изстудила колата и сега гледам ,че е със сополи............... ooooh!
Айде чао от мен за днес отивам да подреждам масата.................

# 10
  • Мнения: 899
Аз се надявам да завали..имам желание да  тичам гола под дъжда  Mr. Green
Но, който има планове е кофти..някой ако иска да последва моя пример - да се организираме!  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 311
Аз се надявам да завали..имам желание да  тичам гола под дъжда  Mr. Green
Но, който има планове е кофти..някой ако иска да последва моя пример - да се организираме!  Laughing

Може ли все пак с нещо отгоре, че така съвсем гола "Ного мъ йе срам". Поне слънчеви очила, ако не друго?

# 12
  • Мнения: 46 437
Umbra, излизай, при нас вали вече  Party

# 13
  • Мнения: 899
Аз се надявам да завали..имам желание да  тичам гола под дъжда  Mr. Green
Но, който има планове е кофти..някой ако иска да последва моя пример - да се организираме!  Laughing

Може ли все пак с нещо отгоре, че така съвсем гола "Ного мъ йе срам". Поне слънчеви очила, ако не друго?

Може, може ... може и с чорап на главата да не ни разпознаят съседите  Laughing

Umbra, излизай, при нас вали вече  Party

Бая път ми е до Люлин, аз съм чак в Младост 4. Дано да завали и тук преди да се е върнал мъжа ми, че няма да ме пусне Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт