Примолут Нор?

  • 5 336
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Знае ли някой как се взима това лекарство, когато става въпрос за отлагане на цикъл? Информацията ми трябва наистина спешно, моля ви!

# 1
# 2
  • Мнения: 5 370
МНООООГО ТЕНКЮ!!!!!
И ЧРД С МАЛКО ЗАКЪСНЕНИЕ!  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 9 086
 Embarassed Embarassed Embarassed
Мерси Blush

# 4
  • Мнения: 1 205
Аз имам същия проблем. Другата събота ми е сватбата и след това заминаваме на море. Искам задължително да го оложа и за да си спестя мъките и болките.

Четох в линка на Стеф и за Дуфастон и за Примулот Нор. И двете ги имам в къщи, но сега се чудя кое да пия. Не съм сигурна дали разбрах правилно, но и с Дуфастона можело да се отложи цикъла. Thinking
И накрая ако не става с Дуфастон, 2-3 дни преди очакваната менструация пия по 1 на ден Примулот Нор така ли ?

# 5
  • Мнения: 9 086
За Дуфастона май някой някъде каза, че менструация не може да отложи newsm78 Имам го като спомен, но като се замисля няма логика, така че...от двата варианта Дуфастона е по-добрия (по отношение на действието си), но пък Примолут-а действа безотказно Rolling Eyes Май не ти бях много полезна Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 205
Хихих Стеф аз съм точно пред тая дилема, Laughing но в крайна сметка май ще си почна Примулот Нор-а, няколко дни преди очакваната М.

# 7
  • Мнения: 565
Аз също съм пила Примолут Нор за отлагане на цикъл, но беше преди доста години. Само,че май пиех по 2 таблетки на ден - сутрин и вечер. Най-добре си попитай доктора, защото ако 1 табл. е малко, дали ще постигнеш желания ефект? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт