USA shopping въпросче :)

  • 771
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 810
Здравейте момичета!

Знаете ли от къде мога да купя по-официална рокличка за момиченце на една годинка? Нямам никаква идея кои са магазините, които продават официални рокли за бебета...

Благодаря ви много   bouquet

# 1
  • Мнения: 464
JC Penny, Babies R Us sa моите фаворити.

# 2
  • Мнения: 7 837
Какво точно разбираш под официално? Нещо като за кръщене, сватба и т.н. ли?
В GAP и Children's Place съм виждала. Отделно провери при вас в някой мол, защото при нас има два магазина за нещо като булченски рокли и вътре продават и модели за най-малките с воали, панделки и пр. Като малки тортички са  Grinning

# 3
  • Мнения: 810
За кръщене търся  Grinning

Верно са като тортички Simple Smile))))))) много ме разсмя Кейси!

Ще потърся където казвате  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 299
Виждала съм в Dillard's. Също и тук  http://www.dillards.com/endeca/EndecaStartServlet?N=1009504, но в магазина избора е по-голям.

# 5
  • Мнения: 677
Ако имаш време за губене из манхатън виж на 37 и 39 от 7 до 9 авеню. Има един специален магазин за такива роклички но не помня точно къде беше и затова ти давам този ориентир. Виждала съм и на Steinway (така ли се пишеше тази улица?) в Астория магазин в който се продават такива роклички.
Магазина е около пресечката с Бродуей.
В SYMS също продават такива роклички и може да намериш такава на известен дизайнер за около 30ина долара. Имат 2 магазина в Манхатън и един в Лонг Айлънд (пусни на гугъл за адресите). Всъщност препоръчвам ти да провериш първо в него.

Общи условия

Активация на акаунт