Примолут Нор?

  • 5 721
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110121.msg1994547#msg1994547
Моля ви, момичета, предварително се извинявам, че си пускам тук темичката, но не можах да открия нищо по-конкретно с търсачката......
Ако някой от вас може да ми отговори-ще съм много благодарна!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 409
Здравей,
преди години го взимах,и до кокото си спомням пих два или три дена преди М по едно хапче на ден.Наистина беше доста отдавна,и за това не мога да ти кажа със сигурност,говоря по спомени.Надявам се да се включи някой ,който е по-наясно от мен,а защо не звъннеш най-добре на гинеколога ти той ще ти каже как да го взимаш за да има ефект.
Желая ти успех

# 2
  • Мнения: 5 370
Здравей,
преди години го взимах,и до кокото си спомням пих два или три дена преди М по едно хапче на ден.Наистина беше доста отдавна,и за това не мога да ти кажа със сигурност,говоря по спомени.Надявам се да се включи някой ,който е по-наясно от мен,а защо не звъннеш най-добре на гинеколога ти той ще ти каже как да го взимаш за да има ефект.
Желая ти успех
Звъня му, пусто, или е на работа и има раждане, или не си го вдига. ooooh!
А уикенда няма да имам време да отида до него, пък другата седмица заминаваме.... Tired

# 3
  • Мнения: 9 074
Писах ти в другата тема Simple Smile
По-точно пуснах ти тема с инфо за случая, която ще ти е полезна и е по темата за Примолут-а.

# 4
  • Мнения: 1 205
ЧЕРВЕНАТА ДЕПЕШАР-чица!!! последно на какъв вариант се спря, че аз съм в същотото затруднение. newsm78

# 5
  • Мнения: 9 074
ЗА нея не знам, ама аз бих избрала (а и то май и на мен ще се наложи) Примолут-а. Все пак за веднъж е, а с Дуфастона не знам дали ще стане работата, ако някой се появи да обясни дали всъщност би помогнал в случая, ще е много хубаво Blush

# 6
  • Мнения: 5 370
ЧЕРВЕНАТА ДЕПЕШАР-чица!!! последно на какъв вариант се спря, че аз съм в същотото затруднение. newsm78
Не мога да вляза във връзка с лекаря ми, но със сигурност ще взема да си купя една опаковка Примолут. Причината е, че след раждането цикълът ми се поудължи и стана по-силен....е, баш на морето....хм........ newsm78 Tired

# 7
  • Мнения: 9 074
Между другото, масовото нещо което предписват гинеколозите, е Оргаметрил Laughing
Вариантите станаха три, чуденката още по-голяма, но пък щом си решила така или иначе да си вземеш ПНор, няма какво да го мислиш повече...

# 8
  • Мнения: 1 205
Стеф ти сега ни хвърли още повече в тъча Mr. Green

ДЕПЕШАР-чицице как ще го пиеш ПН-а?

# 9
  • Мнения: 5 370
Стеф ти сега ни хвърли още повече в тъча Mr. Green

ДЕПЕШАР-чицице как ще го пиеш ПН-а?
Най-вероятно ще почна 4-5 дена преди датата на цикъла.
Уф, все още се надявам да го открия.... ooooh!

# 10
  • Мнения: 9 074
Ето сравнение :

Оргаметрил
Примолут Нор

За Дуфастона нищо не намерих, имам обаче листовка тука, ако все пак ви интересува, мога да я препиша.

# 11
  • Мнения: 1 205
Стеф отново много ти благодаря  bouquet
Кажи сега какво пиеш Hug

# 12
  • Мнения: 9 074
Ако ме питаш за един от трите варианта, още нищо не пия, защото морето ми е далече, но вероятно Оргаметрил ще взема...

# 13
  • Мнения: 1 205
хахаахах нямах предвид от 3 неща hahaha, а по прицип ... Hug

# 14
  • Мнения: 755
И аз ъм го пила/примолут нор/ преди години по следната схема :пиеш го три дни под ред 3сутин, 3 обед , 3 вечер,като последният ден се пада само сутринта да пиеш. После три дни се изчаква и на четвъртият ден трябва да има резултат.Обикновено цикалът трае по кратко от нормалният ти ежемесечен. Пиеш го така че да изчислиш кога искаш да ти свърши преди времето , когато обикновено трябва да ти дойде. Например ако трябва да ти дойде на 20.06. пресмяташ и го започваш да го пиеш на 09.06.-като го пиеш 9,10,11, на 12,13,14 се изчаква и на 15-ти трябва да има резултат. Дано си ме разбрала! Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт