Лятна количка за малко бебе?

  • 685
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 988
дайте идеи за лятна количка, лека и удобна, която да не друса много и да има почти легнало положение за малко бебе и междинни положения на облегалката, може и от моделите с връзка зад облегалката където наклона се променя постепенно (не знам добре ли обясних?) но да не е толкова тясна и малка че догодина напролет да купувам нова... Проблема ми с комбинираната, която имам, не е само в теглото и това че е много затворена, но и щерката (3 месеца) не ще да лежи мирно вътре и дава зор да зяпа а облегалката ни е само с три положения, средното от които е още доста стръмно за нея.

Загжлеждам се по серията Галакси и също едни колички на Хаук, изобщо приемам всякакви предложения стига да отговарят на горните условия (а като цена, сещате се от цитираните марки, че 100-тина лева ми е максимума...)

Малко сложно стана, дано можете да ме посъветвате  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 99
Моето меченце откакто се е родило е в Чиполино Прима, имах от старата термо чувалче и така през зимата. До скоро бяхме на средното положение, вече я изправям повече, спи си детето супер добре в количката, багажника е голям, масичка за бебко и мама, само дето не се сменя посоката на коша или дръжките, ама то всичко неможе.Имаме едно приятелско детенце на 1г и 4 м. което си умира да се вози в нашата количка и няколко пъти сме си ги менкали с мамата, та идеята ми е, че и за тази възраст е добра.Не е много лека - около 10 кг, с предни въртящи гуми, сравнително добра проходимост и маневреност.От мен това, успех в избора.

# 2
  • Мнения: 643
Мамите тук, често коментират една количка, от която са много доволни Бертони пикадили, като казват, че има и напълно легнало положение, и е много лека и удобна. Цената е около 80 лв, ако искаш погледни нея, на мен лично много ми допада количката.

# 3
  • Мнения: 1 320
http://www.didis-ltd.com/Star.html Това е нашата количка . Малчо я ползва от юни миналата година / т. е. бил е на бил е на почти 7 месеца /.
1. Лека ....4,5 кг / без детето Wink
2. Под 100 лв .... 68 лв/ за толкова я купихме
3. Има масичка за бебо , но Не и за мама
4. Има приличен багажник
5.Не е много затворена
6.Облегалката се сваля плавно , но все пак и в най долно положение не е напълно хоризонтална.
Недостатък .... Не е много широка и ако детето е по едричко ще му е тясна през зимата с дебелите якета.
Ако държиш да е по широка се възползавй от моделите БЕЗ масички , които са по широки.
Успех при избора!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт