Кефите ли се ...

  • 2 978
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
... като получите комплимент от красива жена?

Аз днес получих, пък, страшен комлимент от страшна "разкошница", и честно ... вдигнаха ми се акциите.  bowuu

Кеф ми стана сериозно, защото е искрен. Не ми се случва често, все завистливи са били момичетата около мен.

Изобщо правят ли жените на другите комлименти? имаше такава тема, знам

# 1
  • Мнения: 1 153
Естествено,че бих се почувствала супер Grinningаз правя комплименти Wink

# 2
  • Мнения: 1 533
...от страшна "разкошница...

"страшна" в смисъл на - да не я срещаш по тъмно? Whistling Laughing

# 3
  • Мнения: 5 299
По-скоро ми става неудобно Embarassed В последно време нямам грам самочувствие, и дори и компломент не би ми помогнал. Виждам се в огледалото, и знам какво представлявам. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 577
По-скоро ми става неудобно Embarassed В последно време нямам грам самочувствие, и дори и компломент не би ми помогнал. Виждам се в огледалото, и знам какво представлявам. Rolling Eyes

 Tired Много загубена кифла си ти.

Ако бях мъж нямаше да те изгоня от леглото си, честно, кефиш ме. Много секс има в теб.

Бегам, че ще кажат че си лафим, щот се знаем.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ух, ако съм в кондиция правя комплимент на хубавата дама, ако не съм -  си мълча и се радвам на красотите й. Blush
Мен като ме ухажват, много ме е срам и не ща и да чувам комплименти! Обаче откак отслабнаф много, все ходят да ме задирят и да ме хвалят, че хубав съм бил.
Пази Боже... Срам! Crazy

Гулия, не насочвайте мисловен еротизъм към сладката ми @ (кльомба), понеже при ревност много озверявам и лишавам се от бистър ум! Бъдете осторожен! Flutter

# 6
  • Мнения: 1 629
Тука се заформила русенска вечеринка, чакай да се присламча Grinning Кефя се, ами, ама предпочитам подаръци Mr. Green Ей, снощи наша небесна твар ме дари с чудесна гривна Grinning Искам още, да си дам ли адреса?

# 7
  • Мнения: 5 577
Колкото ти ми прати чииз, а обеща, толкова и аз ще ти пратя. Зъбла.

# 8
  • Мнения: 2 792
 Не ми прави впечетление, свикнала съм жените да ме спират по улицата за да изкажат възхищение от собствената ми персона  Crazy Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 629
Зъбла??? Нечувано!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мдаа. Русе, Варна...Я и Пловдив да се включи: Мразя да ми правят комплименти, особено пък жени. Поради не особено високото ми самочувствие на тема външност, никога не мога да съм сигурна дали са искрени, а това ме ядосва.

# 11
  • Мнения: 1 533

Гулия, не насочвайте мисловен еротизъм към сладката ми @ (кльомба), понеже при ревност много озверявам и лишавам се от бистър ум! Бъдете осторожен! Flutter

Ах, краставица, по-хубава комплимента от години не съм получавал Flutter

# 12
  • Мнения: 765
 Кефя се , ако има нотка на лицемерие или неискреност я улавям веднага , но дори това ме забавлява. Рядко си позволявам да правя комплименти , освен на близки приятелки - дори и просто за повдигане на духа и самочуствието.

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Привйети ут мурйету.
Вчера Небясна ми направи комплиманс, пък аз реагирах като недама. Ама, щото цял ден бях по улиците и не се чувствах епетен красива, пък тя любезна беше  Embarassed
На комплименти не мога да се разчувствам, май  ooooh!

# 14
  • Мнения: 7 837
Като не ходя по срещи и ей на, стоя си безкомплиментна  Sad

Общи условия

Активация на акаунт