Това пък какво е?

  • 994
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Иван (година и девет) кашля. Няма сополи, няма зачервено гърло, няма на гърдите нищо.
Но кашля - било от топлото, изсъхвало му гърлото и така.

И Т има вечер, към 37.5. Така 3 дни.

Проспан изписаха.

На друг да се е случвало? Реакция към топлото ли да е, що ли?  Rolling Eyes
Надявам се някой да помогне.

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
А случайно да му никнат зъби в момента? При нас това продължи цял месец без друго но покашля и от време на време с темперетура докато избият зъбките.

# 2
  • Мнения: 5 577
Да, избиват, 2 кътника  Laughing
Но досега не е имал такива проблеми, дали може?

Мерси за отговора.   bouquet

# 3
  • Мнения: 8 917
Гери изкара един такъв вирус - само кашлица Peace Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 42
Аз също мисля, че е вирус. От зъбки наистина може да се повиши температурка - но кашлица в никакъв случай. Сега около нас всички деца, включително и моето искараха вирус червено гърло и температура. Кашлица ние нямахме, но не знам как е протекло с другите дечица.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 116
Кашлица + Т не може да е нищо ! Температурата показва, че има нещо с което организма се бори ...

# 6
  • Мнения: 56
Напълно е възможно да е от зъбките, защото при никнене на зъбки слюноотделянето се увеличава и се получава накашляне от насъбралата се слюнка ! А пък и Т не е висока така че споко сигурно е от зъбите, пък и все пак това са кътници по-трудно избивзт от другите !

# 7
  • Мнения: 742
На една комшийка детето е така. Кашля от около месец и преди няколко дни вдигна Т(38.2).Но неиното дете е със задна хрена и казват, че е от това.Сега ходят на нагревки на носа.
 Ние също монахме през вирус като само Т ми вдигаше и беше със зачервено гърло, след като свършихме АБ-то започна да покашля.
 На нас също ни никнат зъби кучешки newsm45 .
 Скорошно оздравяване  bouquet.

# 8
  • Мнения: 4 392
Симона също имаше кашлица,но после се появиха и сополи, вдигна и температура ,когато и никнеха зъбките.

Общи условия

Активация на акаунт