до мамите в САЩ - какво е това ултрасаунд левел 2

  • 802
  • 4
  •   1
Отговори
Днес докторката ме прати на ултрасаунд левел 2 защото не можали да видят добре сърцето на бебето и мене като ме загризаха едни съмнения, че са видели нещо не както трябва и тя не иска да ми каже защото не е сигурна и цял ден седя у нас и ми минават какви ли не мисли през главата. С първото бебе не са ме пращали на такъв ултрасаунд. Моля ви се кажете ходили ли сте на такъв ултрасаунд и с какво е по-различен от първия и само при сериозни случаи ли те пращат на такъв?

# 1
  • Мнения: 677
Днес докторката ме прати на ултрасаунд левел 2 защото не можали да видят добре сърцето на бебето и мене като ме загризаха едни съмнения, че са видели нещо не както трябва и тя не иска да ми каже защото не е сигурна и цял ден седя у нас и ми минават какви ли не мисли през главата. С първото бебе не са ме пращали на такъв ултрасаунд. Моля ви се кажете ходили ли сте на такъв ултрасаунд и с какво е по-различен от първия и само при сериозни случаи ли те пращат на такъв?


Не си спомням точно, но мисля че около 24 седмица пращаха на специален ултразвук.
Ако беше нещо притеснително, нямаше да те пусне да си ходиш, тъй че не се шашкай.

# 2
мНОГО ТИ блАГОДАрЯ

# 3
  • usa
  • Мнения: 2 113
левел 2 означава, че по-добър специалист с по-голям опит ще наблюдава определен орган, във вашия случай сърцето. нарича се също targeted ultrasound. изпращат при съмнения за нещо нередно. аз съм ходила след съмнения за бъбречни увреждания на сина ми. на въпросния преглед отхвърлиха съмненията. май е излишно да ти казвам да не бързаш да се притесняваш, щом вече си започнала, но дано поне прегледа да е скоро, че да не се притесняваш дълго. дано всичко е наред!

# 4
  • Мнения: 4 629
Миз много добре го е обяснила. Включвам се само, за да ти кажа, че ти стискам палци всичко да е наред   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт