Сервиз за колички

  • 537
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 120
Някой поправял ли си е количка с изтекла гаранция? Ако да колко струва ремонтът и каква част е сменена/поправена, в кой град, каква марка количка?

# 1
  • Мнения: 2 922
Някой поправял ли си е количка с изтекла гаранция - да, аз.
Ако да колко струва ремонтът - нещо минимално беше, не помня вече.
каква част е сменена/поправена - дръжка
в кой град - Варна
каква марка количка - бертони имола

# 2
  • Мнения: 643
На моята комбинирана и се счупи гумата, а гаранцията и беше изтекла, беше марка Чиполино, но понеже сервиза им е само в Пловдив, отидох в магазина в който съм я купила, продавачките бяха много мили и ми поръчаха нова гума, като не са ми вземали пари въпреки, че беше изтекла гаранцията.  Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 120
Това, което пишете много ме обнадеждава, защото и на моята количка е счупена дръжката, но си мислех, че ремонта би струвал почти колкото нова количка  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 922
Оо не. Взеха ми по-малко от 10 лева, като транспорта до Шумен и обратно беше изцяло за тяхна сметка.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 120
Оо не. Взеха ми по-малко от 10 лева, като транспорта до Шумен и обратно беше изцяло за тяхна сметка.
Само че моята е Чиполино и  май ще трябва до Пловдив да я закарат. А ти в магазина, от който си я купи ли отиде?

# 6
  • Мнения: 2 922
Само че моята е Чиполино и  май ще трябва до Пловдив да я закарат. А ти в магазина, от който си я купи ли отиде?
Да. В Бебчо.

Общи условия

Активация на акаунт