Имате ли чувство за хумор?

  • 3 261
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
И така, все повече се убеждавам, че чувството за хумор е "странна птица".  Wink
Всеки си мисли, че го притежава, а другите казват за него, че е сухар. Някои не разбират шега или сарказъм, пуснат ей така за разведряване, приемат нещата буквално и става една...леле-мале.
Особено, когато шегите са в писмен вид като тук, във форума.
Случвало ли ви се е да пуснете шегичка или саркастична забележка във форума и да не са ви разбрали? От там да последват коментари и емотикони   Crazy  в дух, различен от това, което сте казали.
И разбирате ли шегите и сарказма на другите?

П.С. Темата ми е базирана от наблюдения върху форума  Mr. Green

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 08:22 от Анджелина

# 1
  • Мнения: 394
Определено е странна птица. Peace
Повечето пъти ме разбират,и аз също и за това в голяма степен помагат емотиконите.Но си има и моменти,когато оставам неразбрана-забелязала съм го.Народът се връзва,обижда-което е тъпооооо.....Доста по-трудно е да предадеш смях и емоция тук отколкото в реалния живот.Някои го правят доста успешно.При някои пък си става сплав и се разбират много добре-базика е еднакъв,майтапят се по един и същи начин.Но то и в живота е така-случва ми се да гледам умно:"Моля някой бързо да ме почеша да се засмея",както и тук:"Тая сега кво? newsm78Нещо смешно ли си мисли,че е казала? newsm78Но общият тон на форума е забавен(с изключения естествено Wink).

# 2
  • Мнения: 698
Имам. Във форума не си го ползвам.  Laughing

# 3
  • Мнения: 5 577
О, имам. И тук, и в реалния живот.
До сега не мога да кажа, че съм оставала неразбрана.
И не бих се обидила никога, абсурд, от каквото и да е.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам и го ползвам по предназначение и където сваря.

Но обичам да се шегувам с хората  hahaha, а те с мен - НЕЕЕЕ  Naughty  Shocked

# 5
  • Мнения: 3 447
Не, никакво. Наела съм си човек да ми пише постингите, когато се налага да са хумористични  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 5 577
Не, никакво. Наела съм си човек да ми пише постингите, когато се налага да са хумористични  Crossing Arms

Не е вярно, имаш  Hug. И ти си зъбла.  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 6 155
Ами уж имам, но това другите могат да кажат  newsm78
И да - оставала съм неразбрана - един път Емем щеше да ме изяде с парцалите Laughing, а втория - цял мъжки форум реши, че съм си написала тук еротичен разказ за живота  hahaha

# 8
  • Мнения: 1 006
В никакъв случай не се определям като сухар.

Шегичките  Mr. Green ми ги разбирате, а и аз вашите също.

Обаче ми се е случвало да пусна саркастична забележка във форума и да не ме разберат и си гризкам гъзеца от яд заради това.Не успяха да ме прочетат между редовете и не последваха ни емотикони, ни коментари, ни духове секви...Заспала работа.Язък ! Искам екшън. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 447
Не, никакво. Наела съм си човек да ми пише постингите, когато се налага да са хумористични  Crossing Arms

Не е вярно, имаш  Hug. И ти си зъбла.  Crossing Arms
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 10
  • Мнения: 42
Обичам хората с чувство за хумор, ако нещо не разбера то е от възрастта или от жегата. Не се сърдя, когато ме юркат - в края на краищата сме тук първо за полезен съвет /аз съм намирала много полезна информация/ и естествено да изпуснем парата. Така, че мили маминки и още немаминки шегувайте се - смеха е здраве нали знаете. А пък който се сърди.. Hug

# 11
  • Мнения: 52
Определено мисля,че имам такова Mr. GreenЧе то иначе закъде сме Mr. GreenКритикуват ме само,че съм груба на моменти..нямам такова намерение,нещо или не го казвам кат хората или те не ме разбират Sick
Старая се да не оставам неразбрана де Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 978
Понякога имам, понякога не.
Зависи в какво настроение съм.

Обичам да се шегувам, но не като някои с едно такова черно чуство за хумор, което направо трябва да четеш между редовете за да разбереш! Crazy

# 13
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Старая се да проявявам моето чувство за хумор по всеки повод. Срещам обаче много хора, с които не мога да комуникирам на такава вълна. По принцип имам силно развито чувство за възможността за близост с хората, особено нови познати- или веднага си пасвам с някого и мога да прекарам с него часове или се държа резервирано и сухо с човека до мене.

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
понякога го губя, а не си харесвам вариантът на чувство за хуор-подозирам, че и на собственото си погребение ще разправям вицове за мъртви с цел развеселяване на аудиторията  Mr. Green Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт