До колко градуса Т от ваксина

  • 836
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Колко висока Т може да се вдигне следствие от ваксината.Вчера ни направиха реимунизация  ДП и ДТК  и ббебо вдигна Т 37.8 дадох му нурофен и я свали малко трудничко минимум след 1 час та се чудя дали може да очаквам и по високи стойности на Т и въобще трябва ли да дава препарати за понижаване на Т след ваксини или да оставям човечето да се бори само? Помагайте ако имате опит че тази нощ почти не лягах че аз като видя Т и ставам голяма паника  Той баткото обича да ми прави едни такива номерца с 40 градусуви температурки та ми е дошло до гуша вече все съм с термометъра в ръка ....

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
След втората ДТК Силия вдигна до 37.5, но след третата успя да направи 39. Доста се бях ошашкала и аз, но беше еднократно- щом я свалихме веднъж повече не вдигна.
Относно лекарствата за понижаване- ако след ваксина повиши Т, давам при 37.5  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
След втората ДТК Силия вдигна до 37.5, но след третата успя да направи 39. Доста се бях ошашкала и аз, но беше еднократно- щом я свалихме веднъж повече не вдигна.
Относно лекарствата за понижаване- ако след ваксина повиши Т, давам при 37.5  Peace
И при нас беше така.

# 3
  • Мнения: 220
Предния ден преди ваксината давам 1/2 амп. витамин С , след ваксината също и ако има температура Панадол

# 4
  • София
  • Мнения: 1 783
Освен температурата, моите маймуни, по една седмица бяха сънливи, нервни и не ядяха ooooh!!

# 5
  • Мнения: 600
на първото ДТК нямаше никаква реакция, но на второто в 2 през нощта вдигна 39,5, направо се изприщих от ужас. след еднократен прием на панадол спадна, ама чак час след това. сега се плаша пт третия прием. а док твърди 'ама ние нямаме други такива случаи'. невинен.

# 6
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Ох продължаваме да вдигаме Т и си мисля вече че не е само от ваксината от сутринта ни се появи и разстройство и сега вече съм си направо изплашена.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ох продължаваме да вдигаме Т и си мисля вече че не е само от ваксината от сутринта ни се появи и разстройство и сега вече съм си направо изплашена.

Ами пак да кажа- нашата Т беше еднократно! А и това разстройство  Thinking Утре на лекар! Дано всичко е оК и е нещо леко  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт