Пращате ли картички от морето или от екскурзия ?

  • 4 552
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз винаги ! Обожавам - един вид е станало традиция при мен и може би един от малкото моменти, когато не ползвам електронна поща Simple Smile
А вие ? Смятате ли го заотживелица или ви е приятно ?

П.С. Ако някой иска може да ми изпрати  картичка от почивката....айде и аз ще пратя, от мен да мине   Hug

# 1
  • Мнения: 5 577
Не, никога. Много ми е безмислено.

Аз нещо не съм много в час.  ooooh!

# 2
  • Мнения: 2 550
Тц, не обичам да се занимавам с пощи.
Е, тази година пратих две картички на една приятелка, защото и бях обещала. А и тя редовно ми праща за РД, за Коледа и т.н., пък живеем на 20 минути една от друга  Laughing

# 3
  • Мнения: 5 577
Аз имам картичка от Кейс, виси на хладилнико гордо. Много се кефя.  Mr. Green

Ама не бих пратила аз.

# 4
  • Мнения: 7 186
Преди съм пращала, но вече не, като има и други начини за комуникация. Crazy

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Преди пращах ама стояхме по 10-14 дена , а сега тя картичката ще пристигне доста след като съм се върнала от морето.  Mr. Green

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
преди пращах, ама на мен не ми пращат, пък и нещо съм несериозна вече-епетен не пращам. Ама аз пращам, ако съм на различно място, от БГ до БГ нещо не ми се праща  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 680
Навремето пращах. Сега ходим за по 8-10дни и няма време да пристигнат.

# 8
  • Мнения: 9 990
Не, няма на кой.Обикновено хората, на които бих пратила са с нас....

# 9
  • Мнения: 7 474
Вече не Wink

# 10
# 11
  • Мнения: 35 961
вече не, прибирам се преди картичката обикновено

# 12
  • Мнения: 2 255
Имам приятелка в Италия и винаги когато отидем някъде й изпращам картичка, защото тя обожава България, а и отдавна се е превърнало в традиция да си разменяме картички  Wink още от деца ... имам цяла кутия вече  Joy
А иначе големия ми син винаги изпраща от почивката картички на бабите и дядовците си, така го свикнах от момента в който се научи да пише и досега е така  thumbsup няма значение, че много често стигат след нас  Joy

# 13
  • Мнения: 2 495
Преди като малка, да ама сега мисля че вече е безмислено Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 4 371
Пращам... И обичам да получавам, но рядко ми се случва.
Юле, ще ми дадеш ли адреса си пак, че малкия наръфа пощенския плик и не се чете Blush

Общи условия

Активация на акаунт