Дълъг път с бебе?

  • 692
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Бебока ще е на 10 месеца, когато се каним да ходим на море. За сомото море ми е ясно, но много ме притеснява как ще пътуваме до там. Тя едвам издържа час до вилата, просто не ми се мисли какво забавление ще е до морето.
Някой друг тсблъсквал ли се е с такова втрудно на пътуване бебе и може ли да ми сподели идейки?
О още нещо - на малкото му става лошо в колата и се чудя дали изобщо може да му се дава нещо против драйфане newsm78 Сестра и е същата трагедия и пие хапчета преди тръгване, но за малкото още не съм питала докторката.

# 1
  • Мнения: 583
миналата година като ходихме на море малката беше на осем месеца. тя също трудно издържа в кола и затова използвахме следобеда за пътуване, когато спи, за да убием поне два часа от времето. после се налагаше постоянно да я занимавам с нещо и поне два пъти да спираме за по 15 минутки.за повръщането не сме имали проблем.педито ми изписа някакви прахчета и каза, че е добре да ги вземе преди пътуване, но не съм се възползвала. тази година повече ме притеснява, защото вече ходи, тича и трудно стои на едно място, пък и не спи повече от 40 минути в колата Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 6 472
А само да попитам вашата кола с климатик ли е? Аз си гомислех това да тръгнем следобед, но ме притеснява, че е топло, а ние сме без климатик. Ще вземем да обсъдим и варианта с пътуване нощем newsm78

# 3
  • Мнения: 583
с климатик е- в случая наистина има значение! а нощното пътуване е чудесна идея-аз също си мисля за такова тази година, щото иначе не ми се мисли!

# 4
  • Мнения: 3 089
аз пътувах до руде, но с влак. и се ядваше. поспа, порева, после ставаш, сядаш, разнасяш, занимаваш... след това някой друг от пътниците занимава  Mr. Green пътувахме с новите влакове - дето са като европейските и беше чисто и угледно. на връщане бяхме с кола и щях да полудея - жега, задух, бебе мрънка, иска да става, да сяда, да спи, да яде - и всичко това на 1 квадратен метър.
успех!

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Lul - обмисли варианта, гледане на бебка от баби и вие лайф ис лайф с Ина. Суперско е, изпровано от нас м.г. и даде страшен резултат. Peace Mr. Green

# 6
  • Мнения: 664
При нас помага само пътуване нощем, много е удобно с малко, енергично дете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт