Peg Perego ARIA

  • 1 268
  • 16
  •   1
Отговори
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Къде да я пипна, за виждане я видях в няколко саита и се влюбих в нея. Ако някой я има нека сподели става ли за беба на почти два меаеца..

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Според мен ме става за малко бебе, защото мисля че няма как да го сложиш легнало...количката е само спортна. За по-подробна информация можеш да се обадиш на вносителите на ПегПерего в Пловдив. Фирмата е "Вито Де Симоне" ЕООД.

# 2
  • Мнения: 565
КОличката е страхотна! Лека (около 6кг)  и много маневрена, но за съжаление не става за толкова ,малко бебе. Обаче има един вариант - да си купиш столче за кола, което може да се прикрепи към този модел, но цената отива над 550лв. Освен това към този модел не може да се прикрепя зимно чувалче, така, че става само за по-топлите периоди.

# 3
  • Мнения: 160
nandi, току що си закупих една от дистрибуторите в Пловдив. Много се чудих дали става за моя бебо, на 3 и малко месеца. Легналото и положение е непълно, ако си виждала например на чиполино примата е почти колкото нея, но това е най-легналата лятна лека количка, която аз намерих тук. Височината се регулира с коланче, т.е. не са твърди позициите на облегалката. Аз сложих бебо в нея и така реших, че за него става, но се чудих мноооогоооо, признавам. Имаше едно Плико Класико, което ми беше другия вариант, но тежи към 9 кг., а тази е към 5-6, което за мен е определящо. В София незнам къде има, но ако ти се налага ще ти пиша адреса в Пловдив. Тук и цената и е 270 лв, има всички цветове ... подаряват химикал  hahaha Joy Joy и така.
Лично аз бих изчакала с толкова малък бебо, но пък коша за кола е по-извит от тази количка, а го ползвам от 1-вата му седмица  newsm78 newsm78
А и да не забравя, на живо е още по-хубава  Laughing

# 4
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Благодаря момичета, явно ще трябва да изчакам малко да порасне Соня, perceptronka след като на твоят бебо му е удопбно дали пък да не се жертвам, аотносно магазина, токущо прочетох в новият брои на Мама, че има новооткрит магазин на бул.Г.М.Димитров, където се предлагат продуктите на peg prego  и ще отида да я видя лично тази моя либов ARIA .

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Nandi, ако си го поръчаш от вносителите в Пловдив първо ще ти излезе на възможно най-ниска цена, второ няма да плащаш за куриер (пращат ги за тяхна сметка, аз преди една седмица си поръчах стол за хранене и не платих нищо за куриер) и трето: химикалка подарък Simple Smile   bouquet

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
адреса на вносителите на Peg Perego "Вито де Симоне" ЕООД в Пловдив: ул. "Петко Каравелов"36. тел. 032/621641 и 032/651478.

# 7
  • Мнения: 160
nandi, моя бебо иска да гледа, че вече му омръзна да стой легнал, пък дано му е удобно  Joy
Ще я пробвам довечера и ще докладвам.
Днес я разглобих за пране и интересното за мен беше, че самото гръбче на количката може да е напълно легнало, но не са го направили така, защо ли? Трябвало е да сложат още 5 см. коланче за отпускане и щеше да е идеална, но наистина ми е странно защо не са го направили. А пък я водят, че е 0+ тази количка. Мислех си, че искат да им купуваме и коминираните и летните или пък така наистина е удобно на бебчетата. На нея може да се слага и кошница за кола, може и това да имат предвид с 0+, знам ли ...
Аз питах и педито дали мога да го слагам в такава поза и тя каза,че може да се слага, говори с твоето или иди я виж и ти си прецени   Peace.

# 8
  • Мнения: 672
Количката е чудесна. Мен не би ме притеснявало, че няма напълно легнало положение. Наклонът при него със сигурност е доста по-малък отколкото при кошниците. Гръбчето си разпределя тежеста равномерно, като детето е леко повдигнато ( при повръщане се препоръчва повдигане до 30 градуса на малките бебета). За зимата можеш да си купиш чувалче за количка ( като портбебето, но без твърди части и става за по-големи деца). Виждала съм ги по 15-20лв.

# 9
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Наистна е страхотна, ходих, видях я и я пипнах.сега остава да убедя татито че това е нашата количка той се е заинатил за Пик ъпа на Чико, но ще видим къде ще се вози беба в крайна сметка.

# 10
  • Мнения: 346
Наистна е страхотна, ходих, видях я и я пипнах.сега остава да убедя татито че това е нашата количка той се е заинатил за Пик ъпа на Чико, но ще видим къде ще се вози беба в крайна сметка.

Според мен си струва да обърнеш внимание на предложението на татито:)

Успех в избора   bouquet

Хубаво е да има и зимен чувал...А чикото има и според мен е по удачна количка за толкова малък бебок. И аз инче много я харесвам Арията.

П.П. Къде е този новооткрит магазин на Г.М. Димитров  newsm78

# 11
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Само искам да отбележа, че и аз си я купих от Пв преди 2 дни. Бях се влюбила в нея и сега любовта продължава - днес за първи път се разходихме и беше толкова лекичко, толкова приятно, все едно бутах детска бебешка играчка. В магазина имаше още един хубав подобен модел, но на него можеше да се слага чувалче, струваше 390лв. Някой ако знае да пише колко струва дъждобрана и чантата - дано не са безумно скъпи...

# 12
  • Мнения: 564
...В магазина имаше още един хубав подобен модел, но на него можеше да се слага чувалче, струваше 390лв. Някой ако знае да пише колко струва дъждобрана и чантата - дано не са безумно скъпи...


Знаеш ли кои модел е тази, на която може да се слага чувалче? Комбинирана ли е?
А за чантата мисля че беше поне 80 лв.

[/quote author=nandi link=topic=110305.msg1999838#msg1999838 date=1151674458]
.....че има новооткрит магазин на бул.Г.М.Димитров, където се предлагат продуктите на peg prego  ...
[/quote]
Nandi, къде точно се намира там този магазин??

# 13
  • Мнения: 672
medunka, в бебешките магазини продават чувалчета за колички по 15-20лв. Ще ти свършат идеална работа за зимата. Може в момента да ги няма, заради сезона.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
чантата аз я купих за 88 лв. При вносителите в Пловдив мисля е 82, ама не съм сигурна. А дъждобрана не върви ли заедно с количката. Поне моята я купих с дъждобрана заедно. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт