Mного моля и на мен да помогнете при избор на име

  • 4 313
  • 122
  •   1
Отговори

Анкета

Кое име ви харесва най-много?

Опции:

  • София
  • Мнения: 7 174
Ами дано да не досадя, обаче наистина не можем да се спрем на име. Тъй като терминът ми е около 17 септември, а освен това и аз имам имен ден тогава (Любомира), отдавна съм си харесала името София. Обаче напоследък и таткото взе че се включи в размишленията по темата, и аз съвсем вече не мога да преценя Rolling Eyes
Иначе за сведение, презимето и фамилията ще са "Василева Марекова" Laughing
Благодаря много предварително!

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
София  Peace

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
София е страхотно име!
Ако имам втора дъщеричка /дай Боже/ ще се казва така  Peace

# 3
  • Мнения: 1 666
София, Адриана или Ирина - съкращават се лесно без умалителното да звучи странно, имат си именни дни.

# 4
  • Мнения: 911
В интерес на истината всичките имена са много хубави, така че, каквото и да изберете, няма да сбъркате. Но гласувах да София.

# 5
  • Мнения: 277
Гласувах за София - от изброените ми харесва най-много  Peace
Според мен обаче всяко от тези имена върви с посочените презиме и фамилия.
Харесва ми и Ирина, но Ирена не толкова. От тези имена най не ми харесва Валерия - Валери си е добре за мъжко име, но женското производно пак някак мъжки звучи.

Това са моите разсъждения и предпочитания - важното е с таткото да постигнете съгласие  Simple Smile

Леко раждане и здраво бебче ти желая, когато дойде моментът!   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
Гласувах за Адриана, защото ми харесва най - много, не е толкова често срещано (като София например) и на галено също звучи много нежно и хубаво.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 605
Ако се роди на 17-ти задължително София  Simple Smile

# 8
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Всички изброени много ми харесват, но ИренаВасилева Марекова ми знучи най-добре Peace.

# 9
  • Мнения: 656
Адриана Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 35 817
Гласувах за Валерия/защото много ми харесва това име/ , но имайки предвид следващите имена /бащино и фамилно/  и това че ще стане повторение на букви В ....В..... по добре ми звучи София 

София Василева Марекова - харесва ми Hug

# 11
  • Мнения: 8 505
София Peace
Дъщеря ми можеше така да се казва,но майка ми щеше да си помисли,че е кръстена на нея (върл противник съм на това)...затова я кръстихме Ирина-което също е един от вариантите ти Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 15:54 от reflex

# 12
  • Мнения: 2 047
  Адриана най-много ми харесва.

  Все пак ако се роди на голям празник си идва с името.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 720
Гласувах за София!  Peace А и щом е около празника... Въпреки че така може да има имен и р.д. едновременно  newsm78
Иначе всички са много хубави! Успех в избора и леко докрая!  Peace

# 14
  • Мнения: 2 922
София  Peace

Общи условия

Активация на акаунт