ходят ли децата ви на море , организирано от детската градина?

  • 1 259
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 654
и ако да , от каква възраст ? тази година се се организира детски лагер за равда , за деца над 3 години . детето ми е на 3 и ми се стори твърде малък за подобно приключение . пък и ми се струва , че ще ревне още във влака като се усети, че не съм наблизо . може би другата година ако поиска сам ще го пусна

# 1
Аз не съм чувала за такова мероприятие в нашата. Ние сме малки още, но мисля, че не бих го пуснала никога. Когато стане ученик да, но все още ми се струва, че е мн малък. С нас ще му бъде мн по интересно и няма да му липсваме. Това е моето мнение:)

# 2
  • Мнения: 1 117
Не съм чувала изобщо да има такива лагери по нашите градини тук в Добрич. Моят син е на 4 години, но не бих го пуснала.Първо, че много ще се притеснявам , той много ще тъгува , а и не мисля , че би му харесало .Все пак с нас са позволени повече неща , отколкото биха му позволили в градината. Има време да ходи на такива лагери.Това е мое мнение.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Shocked За пръв път чувам подобна дивотия!? На море с малко дете родителите трудно се справят, а група от деца с няколко възпитателки въобще не ми се мисли какво става... Абсурд! Невъзможно е!  Crazy

# 4
  • Мнения: 14 654
ами и аз се учудих , че организират почивка за децата и то на море . според мен е похвална тази инициатива, но на мен никак не ми се щеше да го пускам, пък таткото -пускай го - какво се чудиш . пък и наред с останалите изисквания трябва да приготвиш и една малка аптечка с лекарства(нещо за температура,сироп за кашлица,капки за нос,противоалергичен сироп и нещо за мазане против комари) , което пък съвсем не ми се понрави , понеже такива неща не се използват при нас

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
че ще ревне още във влака като се усети

с влак #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
ти се шегуваш Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
малки деца от ДГ с влак до морето. в тая жега......неееееееее #Cussing out #Cussing out #Cussing out
това лудост ли е, какво е? #Crazy

# 6
  • Мнения: 14 654
с влак , да . после и с авобус , не знам как няма да се скапят от път .

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
с влак , да . после и с авобус , не знам как няма да се скапят от път .

аз си мислех, че се шегуваш.
поне климатизиран автобус, или бусче, нещо такова си го представям.
и после с автобус #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
е как във влак.........не, не  и не, хора, ще полудея просто #Cussing out

# 8
  • Мнения: 14 654
не се шегувам . така пишеше на таблото . не знам какъв е автобусът, защото не съм се интересувала подробно . цената за 1 седмица престой е само 120 лв с включена храна, което пък ме навежда на мислълта, че няма да е много разкошно

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
не се шегувам . така пишеше на таблото . не знам какъв е автобусът, защото не съм се интересувала подробно . цената за 1 седмица престой е само 120 лв с включена храна, което пък ме навежда на мислълта, че няма да е много разкошно

не, моля ти се, я провери пак, или нещо не си довидяла, не може да водят деца на 3г с влак до.........морето от София и после с автобус.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В нашата ДГ организират и морски и планински лагер.
От понеделник ще си пращам щерката на планинския лагер, който е в Стрелча и е на 100-ина км. от София. Тя е на близко 9г., но д-рката е много точен човек и си ги води на лагер бившите й възпитаници до 4кл. Синчето е на близо 3г. и е малък, но догодина бих се замислила и за него, в комплект със сестра си.  Grinning

От средата на юни, ДГ беше на море в Китен, но не съм се интересувала как ги транспортират до там... Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 16:22 от Шани

# 11
  • Мнения: 14 654
добре, ще проверя още след малко,като взимам детето от градината, но не се лъжа- с влак пишеше

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827

В Стрелча ми е фризьорката. Mr. Green Това е до Копривщица, по-малко от 30км от Копривщица
сори за оффа, ама не мога да не кажа къде се фризирам. Crazy
Шани, какинка, моля те, със сигурност не е с влак, толкова малки деца.....абсурд, сигурно е поне с автобус.това са малки  деца все пак.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Това е до Копривщица, по-малко от 30км от Копривщица...

да разчитам ли, че ще минеш да я видиш?  Mr. Green Laughing

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
...Това е до Копривщица, по-малко от 30км от Копривщица...

да разчитам ли, че ще минеш да я видиш?  Mr. Green Laughing

аз съм абсолютно сигурна, че Ради се е объркала просто.
О-о-о ще мина разбира се, как bowuu

Общи условия

Активация на акаунт