Мами в Италия 11

  • 14 965
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Добре дошли в единадесета част на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! smile3501

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!
 newsm51


МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste

Peiemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino


Lombardia:
Giorgia (ГЕРГАНА) - Monza
antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
piccolina (АНИ) - Valsolda
donna al volante (ВАЛЯ) - vicino a Bergamo
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone
sonita (СОНЯ) - Мilano
Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
feiam (Параноична Заядливка Wink) - vicino a Milano
Ginger! (...) - Lecco

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio


Архивът: Grinning

Мами в Италия 1
Мами в Италия 2
Мами в Италия 3
Мами в Италия 4
Мами в Италия 5
Мами в Италия 6
Мами в Италия 7
Мами в Италия 8
Мами в Италия 9
Мами в Италия 10


Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 16:16 от 'Elena

# 1
  • Мнения: 5 475
  Hug пу да съм първа.. Peace

# 2
  • Мнения: 6 167
е гери, имах си хас да не си))))
супер е апартеманта!
досега го гледах!
ех, къв кеф да обзавеждаш... хубави тръпки

# 3
  • Мнения: 1 100
Ех, изпревари ме Гери Mr. Green Апартамента е много гот Peace

И аз супер много си падам по обзавеждането, но когато преди 3 години влязохме в новата си къЩа, в коята имаШе само....голи стени...Е малко ми се "утели волът" Joy

Но и до ден днеШен оби4ам да добавям по неЩо:)

Ха, 4естита нова тема. Да забавим темповете, та да не ни изгонят от форума newsm78

# 4
  • Мнения: 2 427
аз пък няма да ходя за подарък,скараха ми се че ще обикалям торино в тези жеги Tired

# 5
  • Мнения: 7 914
Giorgia ,
 сигурна съм че ще стане страхотен апартамент...обаче колко усилия ще ви коства ooooh! още ме държи отпреди 3-4 години оправянето на нащата къща Crazy
Кухнята ще е върхът! И стола е страхотен! Hug

amymommy
( нали беше твоята къща"Адамс"?) -  страхотна е! Страшно стилна направо върхът!  newsm10

# 6
  • Мнения: 3 425
Ne mi se zarejda kredoraaaaa....egato dokato pi6eh ve4e nova tema ste otworiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...past-vam go:

Не мога да повярвам изчетох виииииии  #Crazy

 newsm59 На Джулиано!Здрав и да го слушате  Tada  newsm51


И аз съм малко остаряла,но ви почвам!
Бенвенута на Лейди...за сори и аз не го виждам печеливш бг ресторанта!

Лени аморееее, честита ти нова визия!Идеята за туризма не е лоша!А дигестивите...аз си падам по линончелото,ме толкоз като диджестиво,а премахващо мазнините от устата и освежаващо!Апартамента ти е супер...аз съм 'за' уюта и разнооцветието.макар че наш'те стени например са бели,тъй като 'морските къщи' постоянно трябва да се освежават;)
Гери, диваните не е лошо да са по-тъмен нюанс...преди имахме белезникави....захабяват се лесно и бързо,та доти и сядането върху тях с по-тъмна дреха!
Влади,а моите изследвания ги направих на куп в 7ми месец,обаче ми е странно как тъй нямаш други до 9ти(освен видеозона)???Аз доколкото си спомням имах в 32,36...абе не помня със сигурност!Но имах инфекция и ми се налагаше да пия антибиотик!Семките и аз ги мисля...
Милена, давай да заформяме групата на рибите,че тия водолеиииии  #2gunfire И аз съм с разширени вени(с едната даже съм родена),но не ми създават особени проблеми,освен от време на време тежест!Даже сега от бременността останах изненадана...само някой друг капиляр,а бях +24кг  Blush Не съм мислила още за интервенция...по нататък ще мисля!Споделяй с нас...определено ме интересува....спомням си беше писала преди! Честито на Паоло на патерица:)И начина на съчетаване на аксесоарите т.е в случая един цвят не е старомодност,а класически стил!Аз също го харесвам!За малката черна рокля така наизуст не мога да те съветвам...вярно с колието 'вървят' сребристи или черни(зависи какви) сандали...много е относително...материи,цвят, модел!
Даниела,не случайно родените след 1980 май беше са ДЕЦА-ИНДИГО....има инфо по въпроса в нета...майка ми беше пращала сайт...ще се разровя...забравила съм за бусовете да питам...извиниме онзи ден се сетих,нали бях обещала  Blush

  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 425
Влади,наситина е препоръчително да не се мотаеш по улиците в това време!Аларме-то е за възрастни и деца,но аз мислех да им пиша миналата година да включачат и бремитата,тъй като доста им се отразява!
Да си кажа за италианската кухня...ми аз съм и фен...много от нещата ми харесват... на мен проблемът в началото ми беше да свикна да 'преработвам' готвения зехтин!Тежко ми беше...в Бг го ядяхме само в сурово състояние!

Айде спокойна съм вече  Peace



# 8
  • Мнения: 5 475
 Зваздичка той де факто е обзаведен всичко е поръчано,само дивана не ,но имаме идея от къде да го вземем ..колебаем се за цвета...ама хайде думайте за цвета на стените...хол,спалня и детска!  newsm78

# 9
  • Мнения: 6 167
Влади, видях леговището ви и мога да кажа, че е супер стилно!  Wink

Аз съм свръх повлияна от темата, както и тази която е в Дом и Семейство и даже вече получих еин професионален съвет от една потребителка.
Така че мисля, че знам какво ще правя вече.
Говорих и с Дамиано , той ( да не повярваш) също мноог се зарадва и в сряда отиваме в Икеа.
след промените ( които няма да са много, но ще освежат територията) ще направя снимки и постна)))
с

# 10
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
айде и аз да ви запитам неЩо (сори 4е сменям темата). Какво мислите за хомеопатията, има ли някой, който се лекува? И моля, не ме праЩайте в Здравния форум, нямам желание да се занимавам с маниаци. И не ме праЩайте да 4ета, из4етох бая, искам ли4ни мнения на свои хора Wink

# 11
  • Мнения: 7 914
Влади, видях леговището ви и мога да кажа, че е супер стилно!  Wink

Аз съм свръх повлияна от темата, както и тази която е в Дом и Семейство и даже вече получих еин професионален съвет от една потребителка.
Така че мисля, че знам какво ще правя вече.
Говорих и с Дамиано , той ( да не повярваш) също мноог се зарадва и в сряда отиваме в Икеа.
след промените ( които няма да са много, но ще освежат територията) ще направя снимки и постна)))
с


И кога всичко ще е готово, за да знам кога да очаквам снимките? Crazy Hug

# 12
  • Мнения: 2 427
Кала,няма да са последните до края на 9-ти месец,а последните до септември,вече чак след морето ще мисля за кървища и урини.А иначе знам че мога да ги правя и на друго място ,но нали ме мързи,тук в Ривароло АСЛ-то ми е под носа.Така че ще чакам понеделник.
А за излизането знам че е абсолютно прав Флори,но как стхе го оставя без подарък в неделя,много ми е съвестно и гадно.
Решихме да не правим и феста с грилл в двора защото той си избра ресторант със само четирима свои  приятели,така че за съжаление нищо няма да мога да му подготвя за изненада.
Иначе Кала права си че е класика,но в момента Армани който в модния свят е признат за върха на елегантността и любител на класиката ,така както и Чанел и Нина Ричи от поне три години залагат на различието в аксесоарите.А иначе всичко е въпрос на личен вкус.Както се казва всичко което ми харесва е мода.Аз примерно никога не купувам нещата които се налагат като модни сред масата,винаги търся индивидуализъма.
Гери ,сртахотно е жилището.Честито.Кога смятате да сте нанесени?
Лени,хубаво е да обзавеждаш жилище но и покрай това се трошат доста нерви и се хабят доста сили.
Аз като си помисля какво ни чака и свят ми се завива.

# 13
  • Мнения: 2 427
аз съм фен на антибиотиците и на разни такива лекарственни средства като гранофурин....аналгин хинин,амидофени и т.н.
Нещо тези новите от типа на успени и разни такива на мен изобщо не ми действат,да не говорим за ефералгани и тем подобни...
Като ме боли глава веднага пия един кофергамин и съм  ok,а разни аулини и сродни ги пие само Флори.Тук обикновенно като се наложи вземам Zimox и общо взето се лекувам сама идеално в редките случаи логато се разболея.Най-често разни грипове през зимата.Ние в нашето семейство не сме привърженици на това да се изчаква преди да почнеш антибиотика.Има ли ги първите симптоми на грип веднага се атакуват с хапове.

# 14
  • Мнения: 6 167
Влади, видях леговището ви и мога да кажа, че е супер стилно!  Wink

Аз съм свръх повлияна от темата, както и тази която е в Дом и Семейство и даже вече получих еин професионален съвет от една потребителка.
Така че мисля, че знам какво ще правя вече.
Говорих и с Дамиано , той ( да не повярваш) също мноог се зарадва и в сряда отиваме в Икеа.
след промените ( които няма да са много, но ще освежат територията) ще направя снимки и постна)))


sega гледам сайта им. почват намаления от 7 юли, т.е срядата след 7 юли сме там/.
до тогава ще изготвя списък на съпружеското тяло, за да знае ... какво ни чака
миналия път бях доста неподготвена в икеа, което няма да се повтори  Wink Peace

феиам, аз съм почитателка на традиционната мадицина и фармакология, т.е лекар, рецепта, аптека, хапче
сигурна съм , че не съм 100% права , но засега не съм опирала до алтернативни лечения.



И кога всичко ще е готово, за да знам кога да очаквам снимките? Crazy Hug

Общи условия

Активация на акаунт