От кога се вижда дали ще имаш кърма?

  • 1 394
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте,
надявам се да не ви звучи абсурден въпроса ми- нормално ли е сега в (6 месец) да ми се появява = овлажняват зърната сякаш е кърма?  Embarassed

# 1
  • Мнения: 642
да, на мен ми се появяваха капчици.

# 2
Значи е нормално нали? аз се притесних че нещо .... ами незнам за първи пат ми е и то ми личи,а  Grinning

# 3
  • Мнения: 8 917
Здравейте,
надявам се да не ви звучи абсурден въпроса ми- нормално ли е сега в (6 месец) да ми се появява = овлажняват зърната сякаш е кърма?  Embarassed
Това е коластра и не знам дали е сигурен показател дали ще имаш или не кърма Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 381
Нормално е да се появят капчици коластра. Само не трябва да се изцеждаш, да стискаш зърната, да обтриваш с груба кърпа. В Библиотека има страхотни статии за подготовка за кърменето. Ще ти бъде интересно.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Нормално е в шестия месец от бременността да се появят няколко капки коластра... Вероятно и гърдите ти са вече доволно наедряли... Всичко това е признак, че тялото ти се подготвя да кърми бъдещото ти бебче...
А на въпроса... Дали се вижда дали ще имаш кърма... Не, никога не се вижда... Дали ще имаш кърма, зависи почти изцяло от теб... От твоята воля, упоритост и желание... Пожелавам те да събeреш максимално количество качествена информация за кърменето, да я "употребиш" подобаващо, да не се даваш на педиатри, лели и баби и да кърмиш детето си възможно най-дълго...
Успех...! И повече постояство...!
newsm10

# 6
  • Мнения: 7 430
Лелеее....Експрес-а ме сложи в малкото си джобче Wink
Страхотно го е обяснил - 100% съгласна Peace

# 7
  • Мнения: 5 026
  И на мен ми протече коластра към 7 месец.Действително това не е показателно, че ще имаш кърма. Но дано всичко да е ОК.Успех!

# 8
  • Мнения: 3 760
Нормално е, но не е показател. При мен нямаше и намек за коластра до раждането (малко се бях притеснила даже), но ей ме на - кърмя та пушек се вдига.
П.С. Експрес, кефиш ме!

# 9
  • Мнения: 2 467
От двете лентички  Wink

И както са ти казали - съвсем нормално.
Леко бременеене  Hug

# 10
  • Мнения: 435
Всяка здрава жена която иска да кърми , може !  Peace Когато му дойде времето се доверявай само на майчиния си инстинкт , кърми го когато и колкото пожелае ( както си хапва сега в твоето коремче  Wink ) , носете се , гушкайте се и пак ще се "видим" ако нещо те притесни  Hug
 

# 11
  • Мнения: 2 381
Това е коластрата и щом искаш да кърмиш-значи ще имаш кърма bombs

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Ха JoyОткакто природата е решила да си с хх-хромозоми JoyЕкспрес го е обяснил повече от перфектно, направо да не повярваш, че е мъж bowuu

# 13
  • Мнения: 3 926
Сори за ОФФ-а Embarassed Обаче аз смятам, че Експрес може да ни е първият прокърмил татко... ако си спомняте един мат'рял за индианците ли беше... абе сериозно се говореше за лактация при мъжете Wink
Експресе, да не се обидиш Hug Това е с най-добри чувства. Честно, прибираш доста от познатите ми жени в малкия си джоб, за мъже да не говорим Hug

# 14
Супер! Благодаря на всички които са ми отговорили - значи всичко си е наред, а и се надявам да е така и за нататък - да твърдо стоя за да кърменето !!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт