Изненада и тъпа реакция...........

  • 3 641
  • 22
  •   1
Отговори
мили мами, преди малко ми се случи нещо странно Shocked В работата имам високопоставен човек - шеф, който никога не ми е обръщал кой знае какво особено внимание и сега ми подари букет цветя без нищо - ей така. И представете си моята реакция - казах:"Благодаря, кой Ви го подари?" Първо това си помислих, защото реших, че просто някой му го е подарил и той няма какво да го прави. Представяте ли си - много съм умна, а си мислех до сега, че първо мисля, а после говоря ooooh!. Много тъпо, дано не се разсърди много човека... Praynig  Трябваше да го споделя с вас, направо си умирам от срам  Blush

# 1
  • Мнения: 1 680
И той как реагира?

# 2
каза "Не съм обърнал резбата!!!"

# 3
Мислите ли, че трябва да му се извиня?! Thinking

# 4
  • Мнения: 221
Ако съм на твое място може би бих се разсмяла на създалата се ситуация (както и в момента ме разсмя реакцията ти). Не познавам шефа ти, но ако има чувство за хумор няма какво да се извиняваш.

# 5
Starfish, честно да си кажа не се разсмя на момента, но за сега ми се е озъбил също... Надявам се да го приема като шега, но аз въобще не го казах със смешен тон.... Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 305
Сигурно го е приел на шега  newsm78 и по добре да е така

# 7
  • Мнения: 9 063
Аз в такива случай винаги си казвам после, по-добре да си обясня постъпката, за да няма погрешно разбрали Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 860
 Извини му се, но някак с доза хумор. Да не излезе като оправдание и неудобство.   bouquet Ето този букет е за теб от мен но без мръсни мисли  Grinning
Не го мислли сладка ситуация. Аз най-вероятно щях да се побъркам от смях.

# 9
  • Мнения: 5 475
Аз в такива случай винаги си казвам после, по-добре да си обясня постъпката, за да няма погрешно разбрали Simple Smile

и аз така мисля!  Peace

# 10
  • Мнения: 2 723
ПО-добре си трай, няма какво да се обясняваш за някакъв букет, едва ли е вложил кой-знае какво, а ако е... то тогава ще имаш възможност да му обясниш

# 11
  • Мнения: 631
Наистина по-добре си трай. То момента е отминал. Явно и човека има чувство за хумор и той е извадил положението.
а за друг път - не се изненадвай толкова, че не се знае какво ще изръсиш  Laughing

# 12
Е, мили мами - извиних му се с лека доза хумор - немога да възпроизведа думите си, но миля, че се разбрахме...уф............ Надявам се всичко да е ОК. Praynig Мерси за съветите Hug

# 13
  • Мнения: 2 723
Аз така и не разбрах защо смяташ, че му дължиш извинение Shocked
Нали не е практика във вашата фирма шефовете да подаряват цветя? Нормално е да се шашнеш... освен ако няма причина за такива мили жестове Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 8 917
Аз така и не разбрах защо смяташ, че му дължиш извинение Shocked
Нали не е практика във вашата фирма шефовете да подаряват цветя? Нормално е да се шашнеш... освен ако няма причина за такива мили жестове Rolling Eyes
Peace

Общи условия

Активация на акаунт