kak da si spra kurmata spe6no

  • 729
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
zdraveite mami.molia vi da mi kajete kak da si spra kurmata.zna4i ot dosta vreme biahme samo na edno kurmene ve4er a ot dva dena ne sum kurmila izob6to.dnes se iscedih malko za6toto mi biaha napregnati gurdite .ako znaete niakakvi hap4ete.za6TOTO MOITA PEDI NE MI KAZA I ME PRATI na genekolog no toi 6te raboti 4ak sled dva dena.  blagodariavi predvaritelno

# 1
  • София
  • Мнения: 1 254
бях свидетел как една мама си спря кърмата с хапчета и какво изтърпя... болки, гърди на камъни, посинели... не можеше да спи... ужас някакъв
по-добре пробвай да изцеждаш всеки ден когато имаш напрежение в гърдите, но само до омекване на гърдата и така малко по малко кърмата сама ще спре...
За хапчетата не съм 100% сигурна, може и да има някакви дето не те боли и не страдаш (макар и само няколко дни)...
Но ако аз трябваше да си спирам кърмата, бих цедила, става по-бавно, но пък е по-естествено и безвредно Simple Smile
Успех!

П.С.: Пиши на кирилица, моля те   bouquet

# 2
  • Мнения: 7 430
Не те съветвам да взимаш хапчета  Naughty и както те е посъвтвала ма_нда_ринка Wink изцеждай се по-малко до омекване на гърдите - при мен бе така и само два дни изцеждах и после ...ихууууу, нищо вече ми нямаше.
Пробвай така и ако няма резултат, тогава си вземи хапчета Peace

# 3
  • Мнения: 1 559
Информация за лекарствата за спиране на кърмата и техните странични ефекти има тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=64937.0

Как се спира кърмата без хормонални препарати може да прочетеш тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83674.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=13697

# 4
probvai bromokreptin tabletki,az taka si sprqh karmata za okolo 10dni.uspeh!!!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 237
Има едно хомеопатично- Ricinus Comunnis- 30CH (мисля). Но трябва да се консултираш с хомеопат точно как се приема- също и за това 30 СН-дали е то.
Аз лично съм пила Ricinus Comunnis- 5CH- то е за увеличение на кърмата. Но се поинтересувай,кое е за спирането, че като чета с другите хапчета какъв е ад.....Може това хомеопатично да е по-щадяшто! Успех и пиши дали си успяла и как?!

# 6
  • Мнения: 101
компрес от камфоров спирт Peace
Изцеждаш се вечерта последно ,слагаш компреса и държиш така докато издържиш.Малко пари икожата ти печервенява,но на другата сутрин няма и капчица кърма.
Навремето аз така я спрях.

# 7
  • Мнения: 201
Моя приятелка си спря кърмата с магданоз / по съвет на акушерка/ . Процедурата е следната : Гърдите се изцеждали максимално и се налагали с компреси от обилно количество нарязан магданоз, след това  не се цедяли повече ,а сутиенът с магданоза се свалял , когато усещането за напрегнатост премине.
Изпробвалата странния метод сподели , че два дни  се е чувствала много зле , но след това гърдите й омекнали и кърмата й спряла.
Аз лично с големия ми син си спрях кърмата постепенно - с изцеждане по малко ,колкото да се облекчи напрегнатостта. За толкова години не съм имала проблем в резултат на това.

Общи условия

Активация на акаунт