Канадски мами - 5

  • 10 537
  • 285
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
По поръчка на Дивианка отварям нова тема  Peace

Старите теми:

Канадски мами - 1

Канадски мами - 2

Канадски мами - 3

Канадски мами - 4


Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 00:26 от Diviana

# 1
  • Мнения: 163
Дивиана, да ти се оправя детенцето бързо, че това е най-мъчителното нещо за нас мамите.
Ryan's Mom, на теб успех с местенето и ние скоро минахме от там, на края вече като товарихме и почнах да хвърлям newsm78! Бързо взимах решенията: Това не, това не и т.н. hahaha
Калида, как намираш сили да пишеш на всички отделно. Евала. Hug Много е сладко твоята дъщетеричка. Кристина кара колелото, ние го носиме, бутаме.

Като войник  #2gunfireкойто разказва за раните от битките които е водил и ние, жените, така си разказваме за нашите си преживявания в родилните зали Blush
Гери, радвам се, че сте добре с бебка, сигурно и лелята е на седмото небе Joy
Не бях чувала за погача на 9-ия ден, междудругото. Да ви е жива и здрава и да пратите снимки после.
Нади, как върви първата работа?
Киви, ти къде изчезна? Как сте с малката, движите ли до Скуер Оне?
Снежи, айде скорошно оздравяване.
На всички мами:  Приятно прекарване в Хай Парк и дано времето да е с вас!

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 23:35 от SweetyP

# 2
  • Мнения: 2 959
Да ни е честита новата Канадска темичка. Благодарим Ти, Краси! Hug

Дивианка, дано бързо Ти се оправи чаровната Велинка, за да не обременява Мама допълнително!  Hug

SweetyP , Ти не си се похвалила с ново жилище! Но да Ти е честито! Пак ли е близо до езерото Ви? newsm78

Лек и хубав следобяд!

# 3
  • Мнения: 163
Калида, еми ние преди 2 месеца се преместихме,ама още държи Mr. Green

# 4
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Записвам се веднага в новата темичка! Grinning

Привет на всички. Изкарах първата работната седмица и мога да кажа, че очаквах да е много по-зле. Верно, че е изморително, все пак по-цял ден сме на крак, но много бързо се влиза в час, всички са много приятни, обясняват подробно по н-пъти Mr. Green, чак се чудя откъде това търпение в тези хора. Shocked Събота и неделя почивам, после пак. ooooh!

Да кажа за срещата - за съжаление няма да дойдем. ooooh! Confused Много по-малко се засичахме в къщи със Су и сега искаме да сме си заедно. Heart Eyes Не съм и предполагала, че така ще си липсваме след почти 11 години заедно.
Очаквам подробен преразказ и снимков материал от събитието. Grinning

Дивиана, много кофти, че е болна Велинка. Бързо оздравяване ви пожелавам от сърце. Hug

# 5
  • Мнения: 369
Здравейте и от мен. Да се разпиша и аз тук.  Laughing

  Наде, съжалявам че утре няма да се видим. Суити, а ти защо няма да дойдеш?

  Аз пак да кажа, че нашето семейство утре ще бъде в кафето на Хай Парк в 12 часа, пък който може нека дойде.

  Та сега, да разправям как ще ставам леля.  Laughing . Имам по-голяма сестра, която живее в Холандия. Та тя е бременна и супер новината е, че са близнаци. Аз знаех от известно време, но все изчаквах да се похваля.  Embarassed Нямате на представа, колко много се радвам. Терминът й е на 28 декември, но те близнаците обикновенно не изчакват, та ги чакаме и по-рано малките бебчета. Ако бебчетата се окажат стрелчета, цялата ни рода ще се напълни със стрелци  Crazy . Ще има яко пушилка.  Crazy  Още не се знае полът. Иначе бремеността засега върви добре, дано така и до края  Praynig. Ами това е. Чао от мен . До утре.

# 6
  • Мнения: 1 283
Привет,мами! Hug

Ама много сте изписали бре! Grinning Не можах да сваря да изчета всичко! Whistling

Ние с Холката нали сме ваканционистки  Mr. Green ,та не се спираме много много на едно място! Grinning
Холи в четвъртък завърши детската градинка,даже получи диплома! hahaha Много е сладка има на нея отпечатъците на пръстчетата на всички дечковци от градинката! Laughing Също получихме папка с всички "работи',които Холи е правила през годината ;дневник,в който описват какво е правила всеки ден,яла ли е добре,спала ли е,акала ли е Crazy ,казала ли е нова дума или звук и такива разни! Heart Eyes ;също и снимки с дечицата от групичката! Hug

Ще имат парти по случай завършването края на юли..нещо като абитуриентски бал  Joy  Малки мишморочета! Hug


Целувки от нас и бързо оздравяване на болничките Heart Eyes!Лек ден на всички!  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 959
Честит Ви празник, Канадски Момичета!

Приятно изкарване на Торонтските Мами на срещата, дано времето е с Вас и се съберете повече в Хай Парк!

Нади, звучиш доста оптимистично, дано така да продължава и занапред. Тим Хортънс е много добра верига и се грижи добре за персонала си! Използвайте максимално "общото" време със Су и Дени! Hug

Писанка, не е лесно на майчето Ти, и двете и щерки са по света! Дано е приела таз идея! Целувки за розовата Ти красавица Ивето! Heart Eyes

SweetyP , а това Ваше ли е вече или сте под наем? newsm78

Холи, честита Ти отлична ученичка. Много е сладка малката Ти госпожичка в таз рокличка и с опашлетата. Да я нацелуваш от нас с Даничка по сладките бузета!  Heart Eyes А кога тръгвахте на новата градинка? newsm78

Приятни почивни дни и леко и безаварийно местене на сменящите жилища!



# 8
  • Мнения: 2 093
Цитат
Здравейте, канадски мами Grinning,

Да ви се представя. Казвам се Анна и наскоро открих този форум.
Живея в Торонто и съм майка на 6-месечно бебе - Christian. Мислих, че ще ми
бъде тежко да се оправям сама, но се оказа, че да се грижиш за детето си е най-приятното
нещо на света. Сега, когато времето е топло, сме непрекъснато навън и не мога да се оплача от нищо.
Ще се радвам да ми пишете.

Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 03:10 от Diviana

# 9
  • Мнения: 2 959
Chrisimommy , привет Миличка!
Защо не заповядаш в нашата Канадска темичка? Няма смисъл да отваряш нова 6-та тема, ами се чувствай поканена в Канадските мами-5, а след време като я напълним ще отворим нова, така че ще те чакаме в нашата темичка! Hug

# 10
  • Мнения: 2 959
Крисимам, заповядай при нас! Как е малкото буболече- Криси? От колко време сте в Торонто? Разказвай, миличка! Hug

# 11
  • Мнения: 2 093

Цитат
Още се ориентирам как работи този форум.
Приятелка от София ми го даде и реших да се включа.
В момента съм по майчинство и е голямо удоволствие да се
грижа за Криси. От две седмици започнахме и други храни,
освен мляко и нещата вървят много добре.
Ще се радвам да се запозная с всички от този форум. Simple Smile

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 03:16 от Diviana

# 12
  • Мнения: 2 093
Цитат
Сега видях твоя отговор Kalida и се включвам да добавя повече от мен. Аз съм в Канада от 2001, което е повече от 5 години. Живеем (със съпруга ми) в Торонто. Миналата година беше толкова заета за нас. Купихме си апартамент и аз забременях. Криси се роди преди Коледа на 18 декемврри.
Имах супер лесна бременност и ужасно раждане. Раждах за около 30 часа, дори ми предизвикаха раждането, но горкото бебе беше запецнало и накрая ми направиха цезарово сечение. Той се роди голям, към 8.2lb и най-важното, че беше здраво бебе.
Само че на горкичкото му сложиха система с антибиотици, защото аз бях strip b positive.
Бяхме за 4 дена в Women College Hospital.
Въпреки че се грижиха чудесно за мен и бебето, аз се чувствах много нещастна, мислих че имам депресия и само ревях. Само че като се прибрах вкъщи се оправих веднага и за щастие нямах никакъв проблем. Възстановяването също мина добре и не съм била с болки.
Сега нещата са много по-добре, чувствам се по-опитна и като истинска майка (май взима време да се осъзнае как живота ти се е променил). Сега от две седмици започнахме другите храни - cereal, зеленчуци, плодове и засега върви добре, имам късмет че Криси има добър апетит.
Има ли много хора в този форум от Торонто?

Моля, пиши на кирилица! Ако не знаеш как, кликни  ТУК

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 13:45 от Diviana

# 13
  • Мнения: 636
Ima li mnogo hora na tozi forum ot toronto.

Има, има, много сме. Най-напред добре дошла  Hug

Днес мамите са се изпокрили, понеже имахме среща в Хай Парк. И преди Калида да попита  Laughing срещата беше много приятна (както винаги). Бебоците са порасли. Родителите поприказвахме. Времето беше супер - слън4ево и леко прохладно. Е, накрая заваля, но се надявам вси4ки да са се прибрали благополу4но. Бяхме аз, Писанка, Гаргамел4о, Каролина и Кроко (с фемилитата). Ето, дадох подробен от4ет  Laughing Спирам да приказвам, 4е да има и другите какво да разкажат  Mr. Green

Chrisimommy ще се радваме да се вклю4ваш по-4есто в нашата теми4ка и те 4акаме на следващата среща. И без това мъжкото бебешко съсловие ни липсва. Днес бяха само малки госпожици.
А ти къде в Т. живееш?

# 14
  • Мнения: 327
Ани, добре дошла във форума!  Hug Чудесно е, че се увеличаваме! Много сме, силни сме!  Joy
Днес имахме среща на мамите от Торонто и си изкарахме супер. Е, ние последни отидохме и първи си тръгнахме, но другия път ще сме по-подготвени и ще изкараме повече.

Общи условия

Активация на акаунт