Кликатика пречи ли при малко бебе - 4 месечно

  • 1 630
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Адска жега е, дали не е опасно да си купим климатик?
може би да го поставим в коридора и да отворим вратата, както и да работи на по-високи температури?

Моля споделете опита си

# 1
  • Мнения: 7 837
Защо мислиш, че е опасно? Самуил си живее на климатик от 4 месе4ен.

# 2
  • Мнения: 97
а климатика в същата стая в която е Самуил ли е?
на каква температура го слагаш да работи?
каква марка е и какъв тип

# 3
  • Мнения: 10 758
Не мисля, че е опасно.Важното(според мен) е да не духа директно в него.

Ох, аз пък се чудех какъв е тоя "Кликатик"  newsm78

# 4
  • Мнения: 7 837
При нас е малко по-различно. Климатичната система е с изводи във всички стаи. През деня е 22 градуса, нощем 17-18. Така го свикнах от малък.
Има доста теми за климатици, момичетата, които са с климатици, вярвам ще се включат  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 212
Аз викам кликатик - много сложна дума нещо...няма да отварям темата да не се комплексирам допълнително, а то.... Laughing

# 6
  • Мнения: 9 077
То въпроса е да не духа право в него...аз в момента съм с възпалено ухо точно защото един ден се заседях под климатика Confused

# 7
  • Мнения: 1 942
Според мен идеята ти да е в коридора е най-добра  Peace При нас е в другата стая и спим на отворена врата.
Когато диагностираха астмата на Боби изрично ни предупредиха да не стои в стаи с климатици и че те ще провокират пристъпи.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моята дъщеря спи на климатик от както се е родила(без първите 3дни престой в болницата) и само така спи спокойно. Не се е разболявала още, болестите ги носят вирусите, а не климатиците. На 23-24 градуса е в стаята ни.

# 9
  • Мнения: 464
Цитат
При нас е малко по-различно. Климатичната система е с изводи във всички стаи. През деня е 22 градуса, нощем 17-18. Така го свикнах от малък.
КЛиматикът е едно от нещата, които ми липсват тук. И аз не мисля, че е опасно. Мишката ми миналото лято го прекара на 19С и нищо и нямаше. Сега сме с вентилатор във всяка стая :roll
Аз лично не мога да спя на жега, следователно и на детето едва ли му е приятно.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Кликатикът е хубаво нещо. Както вече са казали другите, стига да не духа право в детето няма да има проблем. Аз обаче ще споделя как веднъж се сецнах здраво в кръста и то защото влязох потна в помещение с работещ климатик. Съответно нямаше как да се преоблека, защото бях на работа-навън страшна жега, вътре студ. Цяла седмица не можех да се наведа...

Та мисълта ми беше-внимавайте с температурните разлики.

# 11
  • Мнения: 826
С климатика е рай!
Не съм имала здравословни проблеми с децата,от малки са на студено.
Сега в нас е вклю4ена фурната,два котлона +съдомиялната машина.
Ако го нямаше-до сега да сме се изпържили! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 537
Снощи бях седнала срещу климатика и сега съм ужасно схваната.Направо ще умра от яд.Иначе върши добра работа,без него сме загубени.Купихме го именно за детето след като се роди. newsm10

# 13
  • Мнения: 3 537
Аз викам кликатик - много сложна дума нещо...няма да отварям темата да не се комплексирам допълнително, а то.... Laughing
И аз викам,я да  видя какво ще туй нещо-кликатик? newsm62

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
man4o1 - не се занимавай с щуротии, моля те  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт