Пиете ли чай - от улицата?

  • 717
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Лоша вест за любителите на липов чай.
Току що /в 23.30 ч./ видях една жена да мете улицата, на която живея. Има липи и  "събира" цвят. То бива, бива безочие, ама чак толкова. #Cussing out
После как да пиеш "здравословен" чай, а?

# 1
  • Мнения: 2 550
del-вам, че бях написала глупост Simple Smile хихи

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 09:17 от Марчето

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами то по принцип липите в градовете не стават за чай, даже и да не са събирани от земята. Твърде мръсни са, полезните неща в цветовете са унищожени. Като искате хубав чай - на село, липите, така е най хубаво. Само че не всеки има възможност.

# 3
  • Мнения: 515
Пия Crossing Arms. Обожавам липов чай. Всъщност - аз друг не обичам. Peace

# 4
  • Мнения: 464
чай пия само като съм болна--------> мразя чай без значение от къде е.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Тази сутрин слушах по радио "Браво", че и във Варна така метели липовия цвят. Водещият на предаването се обади в Районната инспекция по околната среда и служителката обеща да направят проверки в пунктовете за изкупуване на билки. Аз лично чай от липа не обичам, наблягам на лайка и мента, макар че не се знае и тях как ги събират.
Обаче ми направи впечатление нещо и то не само за тази институция (Районната инспекция...)-действат само, ако има подаден сигнал от гражданин. Чудя се, ако служител на инспекцията стане свидетел на такова нещо, дали ще реагира??? Или ще чака някой да подаде сигнал? Така че, ако видите нещо нередно, сигнализирайте, инак няма да се мръднат.

# 6
  • Мнения: 1 114
Аз мислих да се обаждам в полицията, но най-вероятно нямаше да реагират.  Sick
И аз мразя чай. Ако трябва да пия, предпочитам да е от липа.
Най-много ме е яд, че производителите на пакетиран чай ни уверяват, колко бил здравословен, екологичен и прочие глупости, а ни продават уличен прах.
И как ще ги проверят тези пунктове ми е чудно. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт