Заплата от 350лв

  • 16 414
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Е как вие се струва като цифра newsm78.Питам ви ,защото доста мои познати взимат по големи заплати 450-500лв,а на мен тези 350лв.ми се струваха сравнително добра заплата.

# 1
  • Мнения: 3 153
Не ми изглежда добра, нито дори сравнително добра. С по-малко от 600-700 лв. на месец човек едва ли би се чувствал сравнително добре. Според мен това е нещо като задължителен минимум!

# 2
  • Мнения: 2 212
Е то това зависи за какво и колко...така не мога да кажа малко ли са много ли са... а зависи и за кой град говорим също

# 3
  • Мнения: 135
За гр.София говорим и заплатата е месечна.

# 4
  • Мнения: 3 423
За гр.София говорим и заплатата е месечна.

За нискоквалифицирана работа и на половин работен ден - ок. Но като пари е нищо.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Зависи от естеството на работата, от населеното място, от работното време и ангажиранността и още от какво ли не.  Confused

# 6
  • Мнения: 13 512
За гр.София говорим и заплатата е месечна.

За нискоквалифицирана работа и на половин работен ден - ок. Но като пари е нищо.

Ако това е основна заплата, а освен  нея има някакви проценти от оборота, бакшиши....може и да не е толкова зле. За каква работа става въпрос?

# 7
  • Мнения: 2 212
За София, за работа 8 часов работен ден, ми се струав малка сумата наиситна, но зависи от длъжността, интересувала ли си се за такава длъжност другаде колко плащат?

# 8
  • Мнения: 46 489
Зависи от работата.
За една служителка например, която само вдига телефона, даже е много.

# 9
  • Мнения: 3 164
наистина масовите заплати в Сф са от порядъка на 200-300лв. за длъжност, която не изисква висше обр. и владеене на чужд език.но от където и да го погледнеш , парите са си малко.и пак си зависи от "стандарта" на живот на човека, ако си била дълго време без доходи или до сега си получавала по-ниско заплащане.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И за град като нашия е нормална , даже добра заплата. Моята основна заплата като висшист миналата година по това време, беше 252лв. + 0,9%клас + стаж, не повече от 300лв.
 За София обаче знам, че това си е мизерна сума.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Наистина зависи от работното време, от конкретните отговорности. Така на сляпо не може да се отговри на въпроса ти.
А как ви се струва заплата 170лв, шест дни в седмицата, по осем часа на ден, работа, свързана с обучение на хора. И осигуровката си я плащаш съвсем сам, цялата?

# 12
  • Мнения: 13 512
Наистина зависи от работното време, от конкретните отговорности. Така на сляпо не може да се отговри на въпроса ти.
А как ви се струва заплата 170лв, шест дни в седмицата, по осем часа на ден, работа, свързана с обучение на хора. И осигуровката си я плащаш съвсем сам, цялата?

Еееееееее,това вече е прекалено! Във Варна ли се случва?Не мога да го повярвам!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ъхъ, точно във Варна.

# 14
  • Мнения: 7 430
А как ви се струва заплата 170лв, шест дни в седмицата, по осем часа на ден, работа, свързана с обучение на хора. И осигуровката си я плащаш съвсем сам, цялата?

ooooh! ...ужас

Общи условия

Активация на акаунт