Градушкааааааааааааа

  • 1 444
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Ужасно вали в София,градушка........дано скоро да спре,макар че както се е закротило  newsm78 и пак потопи. #Crazy.дано да няма голями поразии PraynigМного е силна този път тази буря,а градушката не утихва Outta Joint

# 1
  • Мнения: 723
Ужас е, да, и както нямаме гараж за колата, сигурно утре цялата ще е в целулит... Sad

# 2
  • Мнения: 197
Ужас е, да, и както нямаме гараж за колата, сигурно утре цялата ще е в целулит... Sad
Целулита ще е хита PeaceМай така се очертава -масово явление Confused

# 3
  • Мнения: 723
Да, за съжаление...Лошото е, че този не минава с антицелулитни кремове и масажи Sad

# 4
  • Мнения: 13 512
Това е май втората градушка в София за една седмица....ужас. Имам едни приятели ,които имат 2 нови коли и ги паркирват навън,защото нямат гараж...ужас!

# 5
  • Мнения: 429
Дано да сме спасили на нашата кола целулита.

# 6
  • Мнения: 197
В центъра позатихна,но го откара нанякъде  и се чуват яки гръмотевици.Кой знае какви погроми ще направи  newsm78
Поне в София изми пак булевардите и улиците,че нали на това разчитаме Whistling

# 7
  • Мнения: 68
сега бурятя дойде в пловдив..много е страшно..

# 8
  • Мнения: 260
Бяхме оставили прозорците в кабинета отворени, докато стигнем от кухнята градушката вече валеше по кревата, слава богу подмина компютъра. Можеше да пускаме хартиени лодчици по пода, за пет минути стана езерце. Нещо хич не е наред с това време, всяка година става все по шантаво.

# 9
  • Мнения: 10 758
Снощи в спалнята ми беше като в дискотека Mr. Green.Божееее, как светкаше, гърмеше и градушката забиваше по прозореца.Имах чуството, че ще го счупи.А светкавиците ми разказа играта тотално.Заспала съм чак към 3-4. CryГолема бъзла съм. Embarassed

# 10
  • Мнения: 143
Това е май втората градушка в София за една седмица....ужас. Имам едни приятели ,които имат 2 нови коли и ги паркирват навън,защото нямат гараж...ужас!

Е, те пък пари за 2 нови коли пък нямат гараж.
Пък ще си купят после пак 2 нови

# 11
  • Мнения: 13 512
Това е май втората градушка в София за една седмица....ужас. Имам едни приятели ,които имат 2 нови коли и ги паркирват навън,защото нямат гараж...ужас!

Е, те пък пари за 2 нови коли пък нямат гараж.
Пък ще си купят после пак 2 нови
Е,тя едната е всъщност служебна Laughing

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Снощи, към 2 ч. и в Пазарджик ни нападна! Беше ужасно, нямаше градушка, но такава буря скоро не бях виждала........Зад блока, даже  вятъра понесе един контейнер за смет #Crazy! Направо умрях от ужас....

# 13
Тази вечер беше просто ужасно SadТакава буря не бях виждала от одавана имах чувството,че ще ни отнесе покрива на къщата,а пък тази градушка-питам се как оцеляха прозорците CrazyСлава богу че на колата й нямаше нищо WhistlingТази буря е за 2 път явно ще стане често срещано явление newsm78

# 14
  • Мнения: 2 332
Снощи в спалнята ми беше като в дискотека Mr. Green.Божееее, как светкаше, гърмеше и градушката забиваше по прозореца.Имах чуството, че ще го счупи.А светкавиците ми разказа играта тотално.Заспала съм чак към 3-4. CryГолема бъзла съм. Embarassed

Хихи, и аз имах такова чувство - направо ставаше светло като ден като присвяткваше навън. Обаче - няма какво да си кривя душата - много се изкефих дори и на бурята, защото:

1. ще поизмие улиците, ще отмие прахта от навсякъде
2. едвам се издържаха тези жеги, особено от момичета в моето положение...

Общи условия

Активация на акаунт