Картофи във фолио, драги гости... и още нещо

  • 2 520
  • 7
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Моля да ме извините за обърканото заглавие, но просто исках да се побера в една тема Praynig
Та така , ще имаме много скъпи гости и хем нямам много средства в момента, хем искам да се представя " по така ". Та смятам да ги посрешна с овчарска салата, пържен шаран, кювтенца и понеже не искам гарнитурата да е стандартните пържени картофи а едни такива във фолио, само че незнам как се правят newsm78 Десерта ще е торта ама купешка, че съм с много леви и ма Ви със сладкото Embarassed #Cussing out Та ако някой знае моля да ми помогне, също така кювтетата не са окончателния вариант, рибата е сигурна но друго какво newsm78 Приемам предложевния всякакви Hug newsm78 newsm78

# 1
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
кюфтенцаааа Close
Моля да ме извините за правописа, но още не съм се разсънила  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 25 553
Спести си фолиото и направи Дипломатическите картофи . Стават бързо, лесно и са много подходящи за гарнитура. Можеш да замениш сметаната с кисело мляко - пак стават.  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 708
Можеш да направиш миникюфтенца и да ги нанижеш на шишчета.Стават много ефектни!


И аз съм съгласна с дипломатическите картофи!

# 4
  • Мнения: 1 100
Ей, Снежи това с кюфтенцата е страхотна идея за гости Heart Eyes Не ми е идвало наум, но със сигурност Ще пробвам. Мерси  bouquet

А ина4е за картофките, тук има интересни идеи: http://kulinar.gbg.bg/listrec.php?sid=6&kind=3

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Снежи, наистина е ефектно само кажи мини кюфтенцата по специална рецепта ли се правят или стандартната?  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 708
Аз неразбрах кога ще имаш гости,затова дано да не е късно отговора!
Рецептата е стандартна!

# 7
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Гостите в четвъртък, така че продължавам да събирам идеи Hug

Общи условия

Активация на акаунт