мнения за памперсите от турция??

  • 9 818
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
Какво бихте казали за турските памперси?до края на този месец трябва да родя и имам възможност да ме  снабдяват с памперси от турция.някоя майка ползвала ли ги е?кажете ми и някоя определена марка и имат ли голяма разлика в цената от българските?чувала съм че от тях на някои бебета им се изприщва дупето,но на всички ли влияят така,все пак си е до кожа newsm78. А нали казват че с каквато марка свикне бебето още от начало-другите не му понасят.
Моля,дайте ми повече информация??

# 1
  • Мнения: 5 370
Веднага казвам-МОЛФИКС-пълен боклук!!!!!
Дебели, запаряващи, почна да има дребни пъпчици около кръстчето....а с Памперс карахме от самото раждане и но проблема.
Не съм ги взела заради разликата в цените, а защото в Пикадили в тоя момент нямаше памперси четворка..........ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПОВТОРЯ! #Cussing out

# 2
  • Мнения: 2 885
Ми доколкото знам памперсите в Бг се внасят от Турция....
Със сигурност знам за Памперс. Дали ще ги вземеш оттам или от тук...май няма разлика.

# 3
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Памперсите, които ползвам аз /на "Памперс"/ са произведени от "Проктър и Гембъл". Не мисля, че са турски Naughty За съжаление обаче ми липсва другата част от опаковката за да видя бар кода. Иначе знам, че има и турски, които имитират тези на "Памперс". Лично аз не те съветвам да експериментираш Naughty

# 4
  • Мнения: 2 885
Памперсите, които ползвам аз /на "Памперс"/ са произведени от "Проктър и Гембъл". Не мисля, че са турски Naughty За съжаление обаче ми липсва другата част от опаковката за да видя бар кода. Иначе знам, че има и турски, които имитират тези на "Памперс". Лично аз не те съветвам да експериментираш Naughty

И като са произведени от P&G не са турски ли? Новичките Toyota дето я виждаш по улиците са турско производство. Всички дрешки, дето не са произведени на ишлеме в България и ги продават примерно на Витошка са от Гърция или Турция, за "великите" марки в моловете същото се отнася.
За електрониката да не отварям дума.
Всичко е от Турция, Гърция или Румъния.
Детските храни /Хип, Семпер, Гербер/ са от Унгария, Полша и Хърватска.
Има ли нужда да продължавам...?!

# 5
  • Мнения: 205
техниката е китайска в повечето случаи,вече се прави па рядко в турция

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
Памперсите, които ползвам аз /на "Памперс"/ са произведени от "Проктър и Гембъл". Не мисля, че са турски Naughty За съжаление обаче ми липсва другата част от опаковката за да видя бар кода. Иначе знам, че има и турски, които имитират тези на "Памперс". Лично аз не те съветвам да експериментираш Naughty
И като са произведени от P&G не са турски ли? Новичките Toyota дето я виждаш по улиците са турско производство. Всички дрешки, дето не са произведени на ишлеме в България и ги продават примерно на Витошка са от Гърция или Турция, за "великите" марки в моловете същото се отнася.
За електрониката да не отварям дума.
Всичко е от Турция, Гърция или Румъния.
Детските храни /Хип, Семпер, Гербер/ са от Унгария, Полша и Хърватска.
Има ли нужда да продължавам...?!

И аз так мисля и виждам по етикетите Simple Smile... а неописаното е от Китай

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Нем, аз не казвам, че съм 100 % сигурна Naughty. Аз казвам какво мисля Thinking.
А що се отнася до пюретата на Хип, аз вече незнам колко пъти писах във форумите. Ама за всеки случай пак ще повторя: много се учудих, че петната от пюрето на Хип се изпраха само с водичка newsm78 Дали е възможно, ако наистина в тях се съдържат плодове newsm78 newsm78

# 8
  • Мнения: 2 885
Нем, аз не казвам, че съм 100 % сигурна Naughty. Аз казвам какво мисля Thinking.
А що се отнася до пюретата на Хип, аз вече незнам колко пъти писах във форумите. Ама за всеки случай пак ще повторя: много се учудих, че петната от пюрето на Хип се изпраха само с водичка newsm78 Дали е възможно, ако наистина в тях се съдържат плодове newsm78 newsm78

Мило, само исках да направя правя уточнение...че големите фирми не ги е еня за нас, някакви си там 6-7 милиона.  В подфорум "На пазар" има мама от официалният вносител на Памперс и тя бе обяснила, че едно време са ги внасяли Пампрес от Полша, ама сега само от Турция ги внасят.
Та така...
Пюретата на Хип ги произвеждат в Унгария, а кашите им в Хърватска. Отзад си пише на етикетите, с едни дребнички буквички. Какво съдържат е вече друга работа.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз ползвам Can Bebe, мисля че са турски и съм доволна, имат ластик на гръбчето и така не ми се цапат дрешките след наакване. Мои познати пък не са били доволни. Мнението ми е да пробваш, щом имаш възможност да ти внасят. Пък ако не ти харесват ще си купуваш други марки от тук.   bouquet

# 10
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Нем,

аз разясненията на тази мама, работеща във фирмата вносител май съм ги пропуснала ooooh!
Обаче от друга страна се оказва, че памперсите на "Памперс" са едно от малкото сполучливи турски произведения Wink

А дали някой има информация за Либеро? И те ли са турски?

# 11
  • Мнения: 2 885
Само искам да вметна, че единствено Памперс 3-ка имат проблемни партиди. Трябва да се знае. Писала съм в подфорум "На пазар". Иначе само и единствено тази марка ползвам - памперси и мокри кърпички.

# 12
  • Мнения: 5 140
Либеро не са турски, внасят ги директно от Швеция, както и превръзките Либрес.
Кан Бебе са турски ама нещо не са баш както трябва, на Ния и пропуснаха.
Когато бях в Турция си бях купила от там един пакет, но не мога да се сетя как се казваха, ако успея да ги изровя от нета ще ги покажа.
Молфикс също са турски.

# 13
  • Мнения: 3 457
Ми доколкото знам памперсите в Бг се внасят от Турция....
Със сигурност знам за Памперс. Дали ще ги вземеш оттам или от тук...май няма разлика.

за пореден път пиша за турските памперси-значи турските памперси"Памперс" СЕ КАЗВАТ "ПРИМА"(пише на пакета) а не "Памперс"-аз съм с такива и съм страшно доволна,на самите памперсчета си пише "Памперс".Те са много поо -умалени от тези които се продават в БГ,аз използвам от началото двойка -като размер тя е по-малка от единицата продавана в БГ.Пакетът струва 13-13,5 $ за 72броя-препоръчвам ти ги щом могат да ти ги носят от там,ако искаш повече инфо ми пиши на ЛС  bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Последно мисля Май Лав ползвахме, не знам дали са турски, но не бяха лоши.

Общи условия

Активация на акаунт