Бащата на дъщеря ми иска да я води на море......

  • 1 542
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте Hug Преди две седмици се разведох със мъжа ми HugНо на делото дъщеря ми каза,че ще остане при мен,а баща й казал,че ако остане при мен, нейскал да има нищо общо с нея и тя да не го търси за нищо Close
Много странно ми стана като Цвети (дъщеря ми) ми каза,че й се обадил и я кара да я води на море на Китен, но тя си мисли,че има нещо старно в това WhistlingЦвети ме пита дали да ходи с тях (ще бъдат явно компанийка) но й казах да си помисли както тя иска baby_neutralОбаче ми каза, че я е страх newsm78
Какво ще ме посаветвате мили мами, да я пусна ли с него или не Thinking

# 1
  • Мнения: 878
аз не съм разведена ,но ако бях в твоето положение ,въпреки че не са ми ясни причините за развода ,...не бих си пуснала детето.Все пак са минали само две седмици и сигурно и ти си несигурна в по-наттъшните ви отношения с бащата ....Изчакай ,виж как ще се държи на местна почва ,когато я взима за по-кратко време ,и тогава ,когато и ти ще си спокойна и уверена - пускай .До тогава недей ,поне според мен .Но е индвидуално ,пак казвам че са важни и други причини ...  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 761
Аз бих се притеснила да не настройва детето или да го изнудва да вземе нечия страна  и така да го травмира.Не знам защо сте се развели,но ми се струва,че чрез нея бившия ти мъж  иска да си изкара яда на теб.А и какви са тези хора, с които дъщеря ти ще ходи на море?Тя на колко години е?

# 3
Аз бих се притеснила да не настройва детето или да го изнудва да вземе нечия страна  и така да го травмира.Не знам защо сте се развели,но ми се струва,че чрез нея бившия ти мъж  иска да си изкара яда на теб.А и какви са тези хора, с които дъщеря ти ще ходи на море?Тя на колко години е?

Да напълно съм съгласна с вас!Цвети е на 16 години,а тези хора са някакви приятели на бившия,дори не ги познавам newsm78 ConfusedА сигурно и ще се домъкне и свекървата,а тя е..... Crazy
Преди делото тая вещица само я психясваше,че ако не оснае при бащка й,че няма да я погледне и,че ако се наложило щяла да си осинови дете но няма да й предпишат нищо на нея #2gunfireТолкова луди хора са тези newsm78
Ами ние се разведохме по простата причина, че той постоянно кръшкаше на горе на долу с разни жени имаше си любовница за което съм 100% сигурно WhistlingСкандали и така нататък просто накрая нервите не ми издържаха Crazy Crossing Arms
Той и казал,че има срок до понеделник да мисли дали да идва или не!!! Rolling Eyes
Незнам но най-добре ще бъде ако не ходи bowuu

# 4
  • Мнения: 197
Аз бих се притеснила да не настройва детето или да го изнудва да вземе нечия страна  и така да го травмира.Не знам защо сте се развели,но ми се струва,че чрез нея бившия ти мъж  иска да си изкара яда на теб.А и какви са тези хора, с които дъщеря ти ще ходи на море?Тя на колко години е?

Да напълно съм съгласна с вас!Цвети е на 16 години,а тези хора са някакви приятели на бившия,дори не ги познавам newsm78 ConfusedА сигурно и ще се домъкне и свекървата,а тя е..... Crazy
Преди делото тая вещица само я психясваше,че ако не оснае при бащка й,че няма да я погледне и,че ако се наложило щяла да си осинови дете но няма да й предпишат нищо на нея #2gunfireТолкова луди хора са тези newsm78
Ами ние се разведохме по простата причина, че той постоянно кръшкаше на горе на долу с разни жени имаше си любовница за което съм 100% сигурно WhistlingСкандали и така нататък просто накрая нервите не ми издържаха Crazy Crossing Arms
Той и казал,че има срок до понеделник да мисли дали да идва или не!!! Rolling Eyes
Незнам но най-добре ще бъде ако не ходи bowuu
Ти знаеш кое е най добре за дъщеря ти. smile3521Щом имаш съмнения значи са основателни.

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Аз лично не бих я пуснала. Щом той директно и е казал в очите, че не иска да я знае и тя да не го търси, значи не му пука много за детето, за чувствата и. Егати бащата. Би ме било страх в тази ситуация. И ако не е денят му за свиждане- да не припарва до нея. #2gunfire

Но решението си е твое. Дано всичко е наред.

# 6
Ако бях на твое място, не бих я пуснала! Най-важното е тя да е спокойна и щастлива, а не да се психясва от баща си и шантавата си баба. А и щом ти е споделила, че я е страх, още повече бих се замислила, че ще е най-добре да не ходи. Ако имаш възможност отидете двете на море и се забавлявайте от сърце!   Hands Thumbsup

# 7
  • Мнения: 4 053
Аз лично не бих я пуснала. Щом той директно и е казал в очите, че не иска да я знае и тя да не го търси, значи не му пука много за детето, за чувствата и. Егати бащата. Би ме било страх в тази ситуация. И ако не е денят му за свиждане- да не припарва до нея. #2gunfire

Но решението си е твое. Дано всичко е наред.

на същото мнение съм.

# 8
  • Мнения: 4 451
И аз мисля, че не бива да отива. Нещо гнила ми се вижда тази работа. Уж не иска да я вижда, ако остане при теб, а сега въпреки че е избрала да живее с мама - ще я води на море! Thinking
Наистина, ако имаш възможност, идете двете, дори и да не е на море. Тя е голямо момиче и съм сигурна, че ще направи правилния избор. Успех! Grinning

# 9
Милички благодаря ви за искрените думи Heart EyesИ аз съм вече на същото мнение няма да ходи тя сама ми го каза Peace Да може само двечките да си отидеме на почивка,а да не се занимава с тези bowuuБлагодаря   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 4 493
Хубаво е ако детето е убедено, че само е решило да не ходи с баща си, а не ти да й забраниш.
Най-добре е да сте двете заедно, май и детето ти го е страх и теб те е страх - следователно и двете няма да се чувствате спокойни - Какво е тази почивка тогава?
 

# 11
  • Мнения: 508
Не я пускай. То4но сега и е ра3мьтена глави4ката и се поддава най много на уговорки. Гледай да си по 4есто с нея. Оби4ай я много и я предра3полагай да си споделя с теб.Бьдете приятелки.

# 12
  • Мнения: 103
Ако бащите на децата ни се държат нормално няма нищо лошо да ходят заедно на море, но при положение че след като се върнат ще се чудиш как да и върнеш психичното равновесие по добре да си седи в къщи. Аз вече се опарих от подобно недообмислено решение.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Мисля, че е най-добре да поговориш с дъщеря ти. Както виждам тя е вече достатъчно голяма да преценява доста неща. Ако идеята на бащата е само да се изфука пред вас, че може да осигурява почивка на дъщеря си - не си струва! Има и момента, че не знаеш кой още ще бъде на това море. Ако "таткото" се е подсигурил и с женска компания, малко неловко ще се почувства дъщеря ти навярно.....Това последното от личен опит го казвам. Даже след като нашите бяха разведени и аз се зопзнах с приятелката на баща ми доста време се чувствах леко не на място....Но това си е индивидуално в крайна сметка.
Но още веднъж ти казвам - поговори с дъщеря си и двете заедно вземете най-правилното решение за вас самите! Успех!  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт