Протест ли???

  • 1 898
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 Аз искам да споделя впечатлението ни(и на мъжа ми) от протеста в Плевен, който се състоя днес.Това е далеч от нашите представи. Та как протече:Кмет ,зам. кмет и разни други там от общината излязоха и прочетоха колко места има в яслите,детските градини...и ред други излишни информации.А на всичкото отгоре от толкова майки с деца в града имаше не повече от 20 колички.Това е абсурдно!И после всеки има някакви претенции.Дано в другите градове не е протекъл по толкова негоден начин!

# 1
  • Мнения: 1 629
Подобно и във Варна, с тази разлика, че бяхме 50. Не знам как можеш да накараш насила хората да се борят за правата си, след като дори намират за безсмислено да гласуват Rolling Eyes

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 630
За Бургас няма да говоря въобще.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 677
Според мен повечето хора се отнасят безразлично, защото не вярват че нещо може да се промени. Аз обаче вярвам, че може... затова бях на протеста и се подписах. Не вярвам да е било напразно!

# 4
  • Мнения: 2 534
Няма думи и за София , малко бяхме стпоред моите представи , пък и за град с размирите на София

# 5
  • Мнения: 7 837
Не е до невярване, а по-скоро до чакане на готово. Аз говорих в кю-то с няколко мои познати. Отговорите на две от тях бяха - Ами, моите деца са ве4е големи  Rolling Eyes Другите въобще не мислеха да си губят деня...
Е и, кво от това байнольо, то все от някъде трябва да се почне  ooooh! Овчедушието трудно се преборва.

Браво на всички вас, които днес сте били на протестите  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 534
Тъй де , говорила съм лично с около 50 (поне ) майки , резултат - нулев
Само кумата ми дойде   bouquet , а иначе много ги бива да коментират в градинките  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 614
Според мен в София (за разлика от 01.06.) този път беше мнооого по-добре (но само откъм присъствие!)
Не ми хареса недоорганизираното шествие - мегафона въобще не се чуваше, абе имаше си още какво да се желае, но нали не е за последно - ще му хванем цаката!  bouquet
Не губете надежда, гласовете ни със сигурност се чуват, но не може всичко да стане в миг!

# 8
  • Мнения: 2 534
Ох , Правда , чува се мегафона , ама аз си мрънках под носа  Embarassed
Иначе на Ханибал произведението смятам , че се чуваше

# 9
  • Мнения: 521
Аз не взех отношение по темата, защото не искам да се увеличи още повече циганската част от населението. Ако по някакъв начин им се отрежат тия пари на печките и те са само за българи-ок.

# 10
  • Мнения: 1 629
Пипилота, единият от проблемите с организацията, поне във Варна, беше, че никой не си даде труд да прочете ИСКАНИЯТА Peace

# 11
  • Мнения: 521
А в тия искания този проблем споменат ли е? Извини ме за въпроса, но няколко дена не съм чела във форума.

# 12
  • Мнения: 2 534
Аз не взех отношение по темата, защото не искам да се увеличи още повече циганската част от населението. Ако по някакъв начин им се отрежат тия пари на печките и те са само за българи-ок.

Нямам думи , по-добре да не го бях прочела
Това изказване не ти прави чест още повече , че дори не си и запозната явно за какво иде реч

# 13
  • Мнения: 521
Аз не взех отношение по темата, защото не искам да се увеличи още повече циганската част от населението. Ако по някакъв начин им се отрежат тия пари на печките и те са само за българи-ок.

Нямам думи , по-добре да не го бях прочела
Това изказване не ти прави чест още повече , че дори не си и запозната явно за какво иде реч

ОК. Ставам обезчестена. Вече писах, че не съм запозната. Не всички можем да висим в нета непрекъснато. ЯВНО не ти е ден  bouquet Споко! Всеки има право на мнение. Като нямаш думи защо пишеш? Противоречиш си.

# 14
  • Мнения: 7 837
Пипилота, единият от проблемите с организацията, поне във Варна, беше, че никой не си даде труд да прочете ИСКАНИЯТА Peace

Защо? Куцаше ви организацията ли?

Нищо, за следващия път ще знаете.
Нали ще има протест и другия месец, не сте се отказали  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт