Закъснение на цикъла докато кърмя?

  • 4 173
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте на всички,имам следния въпрос:Бебчо е на 7 месеца и сме на кърма от самото начало.Цикълът си ми идва редовно от момента ,в който ми спряха лохиите,но този месец ми закъснява.Все още не особенно много -5 дни(при условие че ми е закъснявал и по 8-10 дни),но случвало ви се е да ви пропусне месец,а преди това да ви е идвало редовно?Благодаря предварително! Hug

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 11:25 от Аурелия

# 1
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да. На мен ми се е случвало. Но ако се притесняваш можеш да си направиш тест за бременност.

# 2
  • Мнения: 8 917
Да. На мен ми се е случвало. Но ако се притесняваш можеш да си направиш тест за бременност.
Peace

# 3
  • Мнения: 666
Направи си тест - може и да си бременна

# 4
  • Мнения: 1 353
Направи си тест - може и да си бременна
на мен ми е закъснявало само ако  EFP

# 5
  • Мнения: 2 171
При мен също като при теб ми беше абсолютно редовен цикъла след като родих - през 28 дни, при положение че кърмя. Така беше до преди 2 месеца, когато ми закъсня 15 дни. През това време направих 5 теста, всичките -. Естествено, бяха верни. Дойде ми, а след 14 дни отново, фактически ми пропусна 1 месец, а на следващия ми дойде 2 пъти.

# 6
  • Мнения: 1 800
Направи си тест наистина, за да си спокойна. Не е нормално да ти прескочи един месец.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 904
По-добре направи един тест или ако се съмняваш в тестовете иди на лекар.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Откакто родих не ми се е случвало да пропусна - цикълът ми се нормализира. Преди да родя имах по-нередовен цикъл и ми се е случвало.

# 9
  • Мнения: 26
На мен сега юни месец ми прескочи,т.е. трябваше да ми дойде М-то на 21.06,а все още го няма.Вчера си правих тест и беше отрицателен.

# 10
  • София
  • Мнения: 830
Може до сега да си имала цикъл, но той да не е бил истински,  т.е да не е имало овулация. Което значи че не ти се е регулирал още цикъла. Ако имаш съмнения за бременност, си направи тест и иди на доФтор.

# 11
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да докато кърмех, след като започна да ми идва редовно, точно през 27 дни, един месец пропусна.За всеки случай си направи тест.

# 12
  • Мнения: 1 559
   Не ми се е случвало цикълът ми да пропусне цял месец, но след раждането  все още никакъв го няма (и аз кърмя). При кърмене е нормално цикълът ти да е нередовен, поизчакай още малко преди да се захванеш с тестове и дофтори Wink

# 13
  • Мнения: 359
направи си тест за бременност!

# 14
  • Мнения: 5 391
При закъснение от 5 дена теста ще ти даде отговора, коийто търсиш.Успех! Hug

Общи условия

Активация на акаунт