триизмерен видеозон Бургас

  • 7 005
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Здравейте момичета,
можете ли да ми дадете инфо има ли лекар ,който да преглежда с триизмерен видеозон в Бургас и да ми дадете координати на кабинета му-адрес и телефон
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 9 582
Доклкото знам май има само в "Света София", гледах някакъв репортаж по ТВ, но име на доктор не се сещам.
Успех!

# 2
Доколкото знам и аз само в Света София има такъв-моя колежка ходи там при доктор Ангелов.

# 3
  • Мнения: 5
Мога да ти препоръчам да отидеш във Варна в клиниката на проф. Темелков. Аз ходих там и съм много доволна. Тези прегледи се правят обикновено между 16 и 20 г.с., също и през 32 г.с. Доктора е доц.Балев. Един от най-добрите в България. Той не е гинеколог а е генетик и специално при него ходят бременни. Гледа всички органи на бебето. Цената на прегледа е 30лв. Дава снимки и пълно описание на бременността и органите на бебето. Ако те интересува мога да ти дам тел. в клиниката да си запазиш час, защото е с предварителни уговорки.

# 4
за какъв триизмерен видеозон говорим като хората от години вече гледат на 4D. Пък и не знам дали има някой лекар в Бургас който изобщо може да вижда нещо на тази апаратура! Wink

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Мдаааа, има 3D в Света София и 4D - Калчева. Ако обаче не искаш да си даваш парите на вятъра или само да си видиш бебенцето иди във Варна. Хем е по-евтино, хем и специалист ще те гледа. antoniana  вече ти е обяснила къде да отидеш и какво трябва да видят. Другия вариант е София - д-р Мазнейкова.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Моят съвет също е да не си даваш парите на вятъра! Като бях в 6-ия месец ходих на преглед в "Света София", платих 70 лв. за преглед за 15 мин. мълчание и съсредоточен поглед в монитора. Накрая каза:"момче е" (все едно само за пола съм отишла), а си се оказа сладко момиченце. Naughty
А относно 4D- чудя се и се мая newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 !!! Не ми е ясно как може да има 4 равнини, ама айде! Маркетингови трикове- скоро очаквам 5,6 и 7D!!!  bouquet

# 7
  • Мнения: 407
4д не е на изображението,а на звука!

# 8
  • Мнения: 667
Казват, че Д-р Калчева се е обучавала в София при Д-р Мазнейкова.
През 16  г.с. бях на преглед при Д-р Калчева  /не на 4 Д, на обикновения ехограф/, направи ми добро впечатление, такъв преглед в Бургас не ми е правен и ми заприлича на този в София / Правих един преглед при Д-р Димитрова от МЦ Фемина/.
Може и в Бургас да има за в бъдеще качествени прегледи, а не дежурното "Бебето е добре" и толкова.

# 9
  • Мнения: 124
Здравей ,vesi77!Аз сам в двайстата седмица.Преди около месец ходих при д-р Калчева.отидох най-вече,защото д-р Ангелов в "Св.София "ми намери миома.Исках да чуя и второ мнение.Не само,че си отдъхнах от отрицателния отговор,но и останах възхитена от видеозона.Досега съм ходила на четери видеозона,но като този в Бургас не сам посещавала.Множко ми се видяха 30 лв.,при положение ,Че досега плащах по15 ,но на излисане и двамата с мъжа ми бяхме възхитени!

# 10
  • Мнения: 124
адреса на д-р Калчева е: Бургас,ул."Ал.Велики"37Б  тел.:056/840808

# 11
  • Мнения: 81
И на мен ми препоръчаха да отида на триизмерен видеозон във Варна поради липсана компетентен специалист в Бургас. Във Върна отидох в Майчин дом при д-р Яков. Много съм доволна - човека ме гледа 1 час, разсея всичките ми притеснения и това ми струваше 50 лева.

Общи условия

Активация на акаунт