Избор на цвят за баня

  • 15 274
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 924
Гледам, гледам снимките и не мога да реша кое ми харесва повече. Първоначалната ми идея беше къщата да е съвсем свежа и със светли цветове. Сега обаче като видях как стои с черно май ми харесва. Банята е 18 кв.м, така че тъмният цвят няма да я "затвори".

Моля помагайте  newsm78

Ето и вариятнтите:









или









Ето тук ги има и по-големи http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos& … p;security=nDojdG.
Мерси предварително  Laughing Приемам и идеи  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 150
Аз съм за черно и червено, това жълто от снимките не ми се нрави много. Виж има едно патешко жълто, в комбинация с черно мисля, че ще е добре

# 2
  • Мнения: 513
Варианта в черно и червено не е лош, но помисли и от практична гледна точка - ще станеш роб на такава баня относно почистването .Това не е решение за варовита вода каквато е варненската. Аз съм от Шумен и едни мои близки си бяха направили такава баня /черна/ и след няколко години й смениха плочките защото това означава да си вечно с парцала в ръка. Моя съвет е избери някаква по-светла комбинация.Но все пак ти решаваш.

# 3
  • Мнения: 7 186
Черно и червено, определено. Peace
Тази комбинация жълто и червено ми изглежда ужасно. Sick

# 4
  • Мнения: 2 885
Нито едното.
Голямо чистене ще падне с тези цветове. newsm78

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Варианта в черно и червено не е лош, но помисли и от практична гледна точка - ще станеш роб на такава баня относно почистването .Това не е решение за варовита вода каквато е варненската. Аз съм от Шумен и едни мои близки си бяха направили такава баня /черна/ и след няколко години й смениха плочките защото това означава да си вечно с парцала в ръка. Моя съвет е избери някаква по-светла комбинация.Но все пак ти решаваш.

Естественно , че трябва да имаш предвид и това. Жълто и червено... Sick

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
От двете повече ми харесва черно и червено.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Гласувах за черно и червено.

Но харесвам баня в студени цветове... стоманено сиво, черно и сиво...тъмно синьо...Знам, че не е практично, но ми харесва.

# 8
  • Мнения: 2 336
Абе нещо и двата варианта хич не ми допаднаха. По-ми се нрави май червеното с черното. Аз обаче винаги залагам на зеленото Peace

# 9
  • Мнения: 2 332
С уговорката, че и на мен не ми допадат тези цветове за баня - все пак червено и черно стои по-добре. Но виж, това което ти казаха другите момичета за почистването съвзем не е за пренебрегване Peace. Лично аз повече харесвам светли цветове за баня, нашата е в резида, но напоследък много ме кефи комбинацията синьо+жълто.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Не ми харесват и двете комбинации. Червено и черно стои по-добре, но идеята да слугувам на такава баня хич не ме кефи.
Точно това жълто е ужасно. Онзи ден видях в Мартинели подобна комбинация, с жълто (но не такова, като на снимките) и оранжево. Направо се влюбих в тази баня, но току що бяхме завършили нашата (в прозаичното зелено-бяло).

# 11
  • Мнения: 22 766
Дизайна и подредбата на плочките ми харесва,но не ми се нравят нито една от комбинациите.Аз бих сложила стоманено сиво с черно,бяло с кафяво или бежово с кафяво.18 квадрата с тези крещящи цветове ще ти омръзне много бързо.

# 12
  • Мнения: 3 376
Черно и червено е хубава комбинация...Но освен ако нямаш домашна помощница.. Naughty
Тъкмо вчера чистих/отново/основно банята.Малка е,а ми отне повече от час....направо ми идваше да...  Tired
Не само красотата е важна,все пак помисли и от практическа гледна точка,защото ти ще си чистиш банята все пак.Важното е да ти отнема максмално малко от и без това вечно нестигащото време.

# 13
  • Мнения: 7 106
Моята баня е в черно и пепел от рози. Като долната част е черната, а нагоре е розовото. Е побеля ми косата от нея  smile3511. Въпреки, че сме с душ кабина и не се мокри особено често, пода побелява от варовик само ако си тръснеш мокрите ръце на него и не го забършеш веднага. По стената всяка какпка трябва да се подсуши веднага иначе ще се вижда от външната врата  smile3514.
Така че, ако ти се робува на една баня, слагай черни плочки.
Аз само чакам сигнал съпружеството да ми каже "давай" и съм обещала лично и собственоръчно да ги изчопля всички плочки.

# 14
  • Мнения: 1 403
И двете комбинации нещо не ми допадат, но ако трябва да избирам 4ерно и 4ервено  Peace

Общи условия

Активация на акаунт