Кой каква музика слуша?

  • 3 002
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
С моя мъж не можем да се разбер и по тая тема. Има моменти, когато и на двамата просто ни се слуша музика, ама не било толкова лесно. И най-често някой прави компромис, щото изобщо не можем да си паснем. Даже за бървия блус на сватбата той трябваше да прави компромис. Whistling
А вие как сте?

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
И ние с  мъжа ми слушаме различна музика. Но това не е проблем, защото май нямаме време да седнем да слушаме заедно. Така че, всеки си слуша каквото му харесва, когато другия го няма.В колата си обаче държа дисковес музика, която на мен ми харесва, също и той така в негоата-каквато на него му харесва. Съответно когато се вози той в моята и аз в неговата- правим компромиси. Слушаме това, което е налично. Laughing

# 2
  • Мнения: 990
Ние слушаме всякаква музика но избирателно! но и двамата предпочитаме българската  Peace

# 3
  • Мнения: 1 546
Имаме абсолютно еднакви вкусове към музиката-много черно,фънк,соул,джаз,аз залитам към Мадона,а той малко към рап,но нямаме проблеми Simple SmileМасив Атак много..Принс,Майкъл...
И сме ре6или да кандидтсваме ако има конкурс"Компютър без една чалгаджийска MP3ка" Laughing И ще го спечелим!

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 150
Единствената разлика е, че той слуша И чалга, а аз не я обичам хич Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 167
ние сме в пълен синхрон
колекционираме един и същи вид музика.
имаме музика за колите ни, за хола, за спалнята,
аз в кухнята си имам музика , той си има в неговата стая, където работи и така.

основните стилове са лоундж, джаз и всякакви интересни комбинации междустилови.
харесваме много ескперименти, в които има лоундж, етно, джаз и тн.
най-известните май са буда бар, кафе дел мар, всякакви други кафета, парис лоундж, всякакви други лоунджове , сидхарта спирит оф буда бар и тн.
особено внимание напоследък към бразилските звучения ( май защото е лято) -
бабел гилберто, ал жиро и тн. напоследък харесвам една турска певица ама не се сещам името й ( сизу или нещо такова) - прави страшни неща в буда баровете и сега й свалям албумите.от българските - белослава, мария илиева. мъжа ми харесва каризма ( а и аз).
от класиката - само и единствено мария калас.

madonna - вечна е, не може да няма място в сърцата ни.

в къщата ни нямат място - чалгата, рока , бритни спиърс и всякакви радио-хитове и тн.

от чалгата , опс, извинете поп фолка трая само и единствено Азис. ( ако ще е гарга, да е рошава)  Wink

крия от мъжа ми Барбара Стрейзъд, както и 1-2 албума на софийски камеран хор  Васил Арнаудов.

народна музика - само и единствено Мистериите. и то там, където пеят акапелно. ( не трая никакви гайди, гъдулки и тн).

падам си по хорове.

 Peace

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 12:58 от 'Elena

# 6
  • Мнения: 6 155
Всичко слушам, така че нямам особен проблем с това. Пък и вкусовете ни са сходни  Hug

# 7
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Всичко, според настроението , само не ми понася джаз Sick Sick Sick

# 8
  • Мнения: 8 505
Слушаме прекалено еднаква музика,така че разногласия относно нея няма как да има.

# 9
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
харесваме еднакви ритми, не сме по бавните и  провла4ените, може би, аз като ми дойде депресивно слушам хард от тийнс годините ми или страдал4ески песни, на който ми попадне автор и език!слушаме индийско, арабско ,турско, 4алга, френски рап, бг рап, еминем, мадона, диско, хитовите пар4ета на сезона,шакира, латино, фолклора на двете ни страни! мога да слушам общо взето вси4ко - и китайско даже само да ми е кеф!

# 10
  • Мнения: 1 959
Слушаме различни стилове на музика,а когато сме заедно в колата слушаме радио за да няма сърдити. Peace

# 11
  • Мнения: 7 474
И двамата слушаме всичко, но в къщи музика не се слуша, само в колите и по заведения Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 39 718
Нашите музикални вкусове доста се доближават, само с малки разлики. Единствено и 2мата отричаме чалгата. Той понякога си пада по доста твърдия метъл, аз го отбягвам. Общо казано обаче - квит сме.

# 13
  • Мнения: 5 140
Харесва ме и слушаме еднаква музика.
Горда съм, че успях да го запаля по любимия ми стил музика и той я харесва.

# 14
  • Мнения: 1 080
Ние като цяло нямаме разногласия относно музиката. Слушаме всичко без попфолк и МТВи хитове...Обичаме реге, ска, пънк, дръм енд бейс, chill out..........аз обаче ще прибавя за себе си,че имам интерес към по - тежка музика - хеви метъл, дарк метъл и готик, но също така обожавам южноамериканска(латино) музика..но по-класическата,а не толкова модерната..., докато Васе го влече електрониката....едни такива циклажи, които на мен пък не ми понасят примерно....но нямам нищо против да си ги слуша на слушалки или когато не съм наоколо  Mr. Green Wink

Общи условия

Активация на акаунт